Sobiq Moskva CSKA futbolchisi Yevgeniy Aldonin Rossiya premer-ligasining yangi mavsumidagi “armeyskiy” jamoaning istiqbollari haqida fikrlarini bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Aldoninning ta’kidlashicha, agar jamoada Nikolich qolganida, jamoaning mavsumda qanday natijalarga erishishi aniqroq bo‘lardi. Hozirgi kunda tarkibdagi kichik o‘zgarishlar hisobiga “armeyskiy” jamoa chempionatning uchlikka kirish uchun kurash olib boradi.
O‘tgan mavsumda CSKA Rossiya chempionatining turnir jadvalida uchinchi o‘rinni egallagan edi. Yangi mavsumda premer-liga doirasida “armeyskiy” jamoa ilk o‘yinni mehmon sifatida “Orenburg”ga qarshi boshlaydi.
“Orenburg” jamoasi esa Moskva “Torpedo” jamoasining o‘rnini egallagan. Shunday qilib, CSKA jamoasi yangi mavsumda yuqori o‘rinlar uchun kurashni davom ettirishga intiladi.
Jamoaning asosiy maqsadi yuqori natijalarga erishish va muxlislarni quvontirishdir. Yevgeniy Aldoninning fikricha, jamoa tarkibidagi barqarorlik va tajriba muvaffaqiyat kalitidir.

Aldonin: ЦСКА войдет в тройку в новом сезоне
Бывший футболист московского ЦСКА Евгений Aldonin высказал свои мысли о перспективах "армейской" команды в новом сезоне Российской Премьер-Лиги. Об этом сообщает Euro-football.ru.
По словам Aldonina, если бы в команде остался Николич, было бы яснее, каких результатов добьется команда в сезоне. В настоящее время благодаря небольшим изменениям в составе "армейская" команда будет бороться за попадание в тройку чемпионата.
В прошлом сезоне ЦСКА занял третье место в турнирной таблице чемпионата России. В новом сезоне "армейская" команда начнет свой первый матч в рамках Премьер-Лиги в качестве гостя против "Оренбурга".
Команда "Оренбург" заняла место московского "Торпедо". Таким образом, команда ЦСКА стремится продолжить борьбу за высокие места в новом сезоне.
Основная цель команды - добиться высоких результатов и радовать болельщиков. По мнению Евгения Aldonina, стабильность и опыт в составе команды являются ключом к успеху.