Mostovoy Lokomotiv g‘alabasini oldindan aytdi
Rossiya Premer-ligasining birinchi turida shanba kuni «Lokomotiv» va «Sochi» jamoalari o‘ynaydi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Ushbu o‘yinning natijasi haqida taniqli sobiq futbolchi Aleksandr Mostovoy o‘z fikrini bildirdi. Mostovoy fikricha, Mixail Galaktionov boshchiligidagi jamoa yangi mavsumni g‘alaba bilan boshlaydi va raqib darvozasiga javobsiz ikki gol uradi.
U Moskva jamoasining muvaffaqiyatiga ishonch bildirib, «Sochi» jamoasi hatto kuchsiz raqiblarga qarshi ham birinchi liga o‘yinlarida qiynalganini ta’kidladi. Shu sababli, u RPLning kuchli klubi oldida qiyinchiliklar bo‘lmasligiga ishonadi.
«Lokomotiv» va «Sochi» o‘rtasidagi o‘yin 19 iyul kuni soat 18:00da Moskva vaqti bilan boshlanadi. Maydondagi voqealar va o‘yin tafsilotlarini LiveResult portali tomonidan taqdim etiladigan matnli translyatsiya orqali kuzatish mumkin bo‘ladi.

Мостовой предсказал победу Локомотива
В первом туре Российской Премьер-лиги в субботу сыграют команды «Локомотив» и «Сочи». Об этом сообщает Euro-football.ru.
По поводу результата этой игры свое мнение высказал известный бывший футболист Александр Мостовой. По мнению Мостового, команда под руководством Михаила Галактионова начнет новый сезон с победы и забьет два безответных гола в ворота соперника.
Он выразил уверенность в успехе московской команды и отметил, что команда «Сочи» даже с слабыми соперниками испытывала трудности в играх первой лиги. Поэтому он считает, что перед сильным клубом РПЛ не будет трудностей.
Игра между «Локомотивом» и «Сочи» начнется 19 июля в 18:00 по московскому времени. События на поле и детали игры можно будет отслеживать через текстовую трансляцию, предоставляемую порталом LiveResult.