Bulykin: Dinamo va Baltika o‘yini asosiy intizorlik
Sobiq «Dinamo» hujumchisi Dmitriy Bulykin «Evro-Futbol.Ru» saytiga bergan intervyusida yangi mavsumning birinchi o‘yinida eng qiziqarli jihat nima bo‘lishini aytdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Ushbu o‘yinda «oq-ko‘k» jamoasi «Baltika» bilan kuch sinashadi. Uning fikricha, qulay raqiblar bo‘lmaydi, biroq «Dinamo» bu o‘yinda favorit hisoblanadi.
Ammo barcha rejalarning amalga oshish-oshmasligini faqat futbol ko‘rsatadi. Bulykin uchun eng qiziq jihat «oq-ko‘k» jamoasining o‘yini, ularning maydonda o‘zini qanday tutishi va murabbiy Karpin boshchiligidagi jamoa boshqaruvi bo‘ladi.
Aynan shu jihatlar eng diqqatga sazovor bo‘ladi, dedi sobiq futbolchi. «Dinamo» va «Baltika» o‘rtasidagi o‘yin Moskva vaqti bilan soat 20:30 da boshlanadi.
Ushbu o‘yinning matnli to‘g‘ridan-to‘g‘ri translyatsiyasini LiveResult sayti orqali kuzatish mumkin.

Булыкин: Игра Динамо и Балтики - основное ожидание
Бывший нападающий «Динамо» Дмитрий Булыкин в интервью сайту «Евро-Футбол.Ру» рассказал, что будет самым интересным в первом матче нового сезона. Об этом сообщает Euro-football.ru.
В этом матче «бело-голубая» команда будет сражаться с «Балтикой». По его мнению, удобных соперников не будет, однако «Динамо» считается фаворитом в этой игре.
Но только футбол покажет, сбудутся ли все планы. Для Булыкина самым интересным аспектом будет игра «бело-голубой» команды, как они будут себя вести на поле и управление командой под руководством тренера Карпина.
Именно эти аспекты будут наиболее заметными, сказал бывший футболист. Игра между «Динамо» и «Балтикой» начнется в 20:30 по московскому времени.