Teryohin: Karpinning Dinamosi yangi taktika bilan hayratda qoldiradi
Sobiq hujumchi Oleg Teryohin Valeriy Karpin boshchiligidagi Moskva «Dinamo» jamoasi haqida fikr bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Unga ko‘ra, Valeriy Georgiyevich yangi taktika bilan jamoani hayratda qoldirishi mumkin. Tarkib bo‘yicha katta o‘zgarishlar kutilmaydi, faqat Osipenko boshqa o‘yinchilarga qo‘shiladi.
Teryohin «RB Sport»ga bergan intervyusida «Baltiqa» jamoasi kuchaygani sababli o‘yinning qiyin kechishini ta’kidladi. Eslatib o‘tamiz, Karpin boshchiligidagi «Dinamo»ning birinchi rasmiy o‘yini 18 iyul, juma kuni bo‘lib o‘tadi.
Shu kuni «oq-ko‘k» jamoa o‘z maydonida Kaliningradning «Baltiqa» jamoasini qabul qiladi. Ushbu o‘yin matnli translyatsiyasi saytimizda jonli tarzda taqdim etiladi.
Jamoalarning har ikki tomonlama harakatlari, o‘yindagi vaziyatlar va natijalar haqida to‘liq ma’lumotlar bizning portalda mavjud bo‘ladi. Tomoshabinlar uchun qulaylik yaratish maqsadida o‘yin davomida barcha yangiliklar va voqealar tezkor tarzda yoritiladi.
Shuningdek, muxlislar o‘z fikr va mulohazalarini ham sayt orqali bildira olishadi. Bu o‘yin futbol ixlosmandlari uchun muhim voqea hisoblanadi va katta qiziqish bilan kutib olinmoqda.

Терёхин: Динамо Карпина удивляет новой тактикой
Бывший нападающий Олег Терьохин высказал мнение о московской команде «Динамо» под руководством Валерия Карпина. Об этом сообщает Euro-football.ru.
По его словам, Валерий Георгиевич может удивить команду новой тактикой. Существенных изменений в составе не ожидается, только Осипенко присоединится к другим игрокам.
Терьохин в интервью «RB Sport» отметил, что игра будет сложной из-за усиления команды «Балтика». Напоминаем, что первая официальная игра «Динамо» под руководством Карпина состоится 18 июля, в пятницу.
В этот день «бело-синие» примут на своем поле команду «Балтика» из Калининграда. Текстовая трансляция этого матча будет представлена на нашем сайте в режиме реального времени.
Полная информация о действиях команд, ситуациях в игре и результатах будет доступна на нашем портале. С целью удобства зрителей все новости и события будут оперативно освещаться в ходе игры.
Также болельщики смогут выразить свои мнения и комментарии через сайт. Этот матч считается важным событием для футбольных любителей и ожидается с большим интересом.