Karpin Dinamo jamoasidan futbol ko‘rishni xohlaydi
Juma kuni Moskva jamoasi Dinamo Rossiya chempionatining birinchi turida Baltika jamoasini qabul qiladi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Moskva jamoasining bosh murabbiyi Valeriy Karpin raqib haqida murabbiylar shtabi tomonidan to‘plangan ma’lumotlar borasida fikr bildirdi. Mutaxassis o‘z jamoasidan o‘zi yoqtirgan, mashq qilgan futbolni ko‘rishni xohlayotganini ta’kidladi.
Karpinning so‘zlariga ko‘ra, ular Baltika jamoasining Zenit va Sochi jamoalariga qarshi o‘yinlarini tahlil qilgan. Murabbiylar uchun raqibni hayratga solish qiyin bo‘lishi aytildi.
Jamoa o‘zi o‘rgangan va murabbiy istagan futbolni namoyish etishni maqsad qilgan. U bu o‘yin natijasida ijobiy natija kutmoqda.
Dinamo va Baltika futbolchilari Moskva vaqti bilan soat 20:30 da o‘yinni boshlashadi. O‘yinni batafsil kuzatish uchun LiveResult portalining matnli translyatsiyasidan foydalanish mumkin.
Ushbu o‘yin Rossiya chempionatining muhim bosqichlaridan biri bo‘lib, jamoalar o‘z kuchlarini sinovdan o‘tkazadi. Futbol ixlosmandlari uchun qiziqarli va muhim bahs bo‘lishi kutilmoqda.

Карпин хочет посмотреть футбол от команды Динамо
В пятницу московская команда Динамо примет команду Балтика в первом туре чемпионата России. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Главный тренер московской команды Валерий Карпин высказал мнение о собранной тренерским штабом информации о сопернике. Специалист подчеркнул, что хочет увидеть футбол, который ему нравится и который он тренировал.
По словам Карпина, они проанализировали игры Балтики против команд Зенит и Сочи. Было сказано, что удивить соперника будет сложно.
Команда ставит цель продемонстрировать тот футбол, который она изучила и который хочет видеть тренер. Он ожидает положительного результата от этой игры.
Футболисты Динамо и Балтики начнут игру в 20:30 по московскому времени. Для подробного наблюдения за игрой можно воспользоваться текстовой трансляцией портала LiveResult.
Эта игра является одним из важных этапов чемпионата России, и команды проверят свои силы. Ожидается интересное и важное противостояние для футбольных болельщиков.