Semshov: Zenit va Rostov o‘yini ko‘p gol bo‘ladi
Yakshanba kuni kechqurun Rossiya premer-ligasining yangi mavsumi “Zenit” jamoasi uchun start oladi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Sergey Semak boshchiligidagi jamoa o‘z maydonida “Rostov” bilan bahs olib boradi. O‘tgan yillarda taniqli futbolchi bo‘lgan Igor Semshov ushbu o‘yinga o‘z taxminini bildirdi.
U fikricha, o‘yin ko‘p gol keltiruvchi, ya’ni uch yoki undan ko‘p gol bilan yakunlanadi. Semshovning so‘zlariga ko‘ra, o‘yin natijasi yuqori bo‘ladi, shuning uchun u jami gol soni 2,5 dan oshishini kutmoqda.
Bu haqda “VseProSport” nashri ma’lumot berdi. “Zenit” va “Rostov” o‘rtasidagi o‘yin Moskva vaqti bilan soat 18:00 da boshlanadi.
Ushbu voqea yuzasidan barcha yangiliklar va maydondagi harakatlarni batafsil kuzatish uchun LiveResult portali matnli translyatsiya olib boradi. Shunday qilib, muxlislar o‘yinning har bir lahzasidan boxabar bo‘lish imkoniga ega bo‘ladi.

Семшов: В игре Зенита и Ростова будет много голов
В воскресенье вечером новый сезон Российской Премьер-Лиги начнется для команды "Зенит". Об этом сообщает Euro-football.ru.
Команда под руководством Сергея Семака проведет матч на своем поле против "Ростова". Известный футболист прошлых лет Игорь Семшов высказал свое предположение о предстоящей игре.
По его мнению, игра будет результативной, то есть завершится тремя или более голами. По словам Семшова, результат матча будет высоким, поэтому он ожидает, что общее количество голов превысит 2,5.
Об этом сообщает издание "VseProSport". Игра между "Зенитом" и "Ростовом" начнется в 18:00 по московскому времени.
Для подробного отслеживания всех новостей и действий на поле LiveResult портал будет вести текстовую трансляцию. Таким образом, болельщики смогут быть в курсе каждого момента игры.