Tashuev Krasnodarning o‘yini yaxshi dedi
Rossiya futbol murabbiyi va mutaxassisi Sergey Tashuev Rossiya Premer-ligasining birinchi turida faqat bitta jamoaning o‘yini unga yoqqanini bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
U "Krasnodar" jamoasining o‘yini nisbatan yaxshi bo‘lganini ta’kidladi. Tashuevning so‘zlariga ko‘ra, "Krasnodar" o‘z kuchiga yarasha o‘ynadi va boshqalar kabi omad ular tomon bo‘lmadi, raqiblar esa xatolari uchun jazolandi.
Eslatib o‘tamiz, yangi mavsumning birinchi turida "Krasnodar" jamoasi Kazanda "Pari NN"ni mag‘lub etdi. Uchrashuv Tatariston poytaxtida bo‘lib o‘tdi, chunki "shaharliklar"ning uy stadioni Nizhniy Novgorodda ta’mirlanmoqda edi.

Ташуев сказал, что игра Краснодара хорошая
Российский футбольный тренер и специалист Сергей Ташуев сообщил, что ему понравилась игра только одной команды в первом туре Российской Премьер-лиги. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Он отметил, что игра команды "Краснодар" была относительно хорошей. По словам Ташуева, "Краснодар" играл в соответствии со своими силами, а удача не была на стороне других, соперники были наказаны за свои ошибки.
Напомним, что в первом туре нового сезона команда "Краснодар" одержала победу над "Пари НН" в Казани. Встреча прошла в столице Татарстана, так как домашний стадион "городских" находится на ремонте в Нижнем Новгороде.
Второй тур Российской Премьер-лиги начнется 25 июля, в пятницу. В текущем расписании команды "Краснодар" и "Локомотив" занимают лидирующие позиции.