Medvedev Marselning Mantuanga qiziqishini izohladi
Aleksandr Medvedev, "Zenit" jamoasining boshqaruv raisi, "Marsel" klubi Gustavo Mantuanga qiziqishi haqida ma’lumotga munosabat bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
U aytishicha, agar "Marsel" Mantuanga qiziqsa, bu sirli yoki ong osti darajasida bo‘lishi mumkin. Mantuang vinger sifatida faoliyat yuritadi, ammo majburiy ravishda "Zenit" jamoasida o‘ng qanot himoyasida o‘ynaydi.
Transfermarkt sayti mutaxassislari 24 yoshli braziliyalik futbolchini 3,5 million yevroga baholamoqda. "Zenit" jamoasi navbatdagi Premyer-liga uchrashuvini 27 iyul, yakshanba kuni, safarda "Rubin"ga qarshi o‘tkazadi.
O‘yinning boshlanish vaqti Moskva vaqti bilan soat 20:00 da belgilangan. Ushbu o‘yin "Zenit" uchun muhim hisoblanadi va muxlislar tomonidan katta qiziqish bilan kutib olinmoqda.

Медведев объяснил интерес Марселя к Мантую
Александр Медведев, председатель правления клуба "Зенит", прокомментировал интерес клуба "Марсель" к Густаво Мантунгу. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Он заявил, что если "Марсель" интересуется Мантунгом, это может быть загадочно или на подсознательном уровне. Мантунг выступает в роли вингера, но вынужденно играет на правом фланге защиты в команде "Зенит".
Специалисты сайта Transfermarkt оценивают 24-летнего бразильского футболиста в 3,5 миллиона евро. Команда "Зенит" проведет следующий матч в Премьер-лиге 27 июля, в воскресенье, в гостях против "Рубина".
Время начала игры назначено на 20:00 по московскому времени. Этот матч является важным для "Зенита" и с большим интересом ожидается болельщиками.