Agent Nikita Chernovning kelajagi haqida gapirdi
Vladimir Kuzmichyov, «Spartak» jamoasining himoyachisi Nikita Chernov bilan ishlovchi agent, futbolchining kelajagi haqida fikr bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Kuzmichyovning so‘zlariga ko‘ra, 29 yoshli futbolchiga boshqa jamoalar ham qiziqish bildirmoqda. Hozircha bu borada rasmiy izoh berishga tayyor emasliklarini ta’kidladi.
Uning klubini ushbu transfer oynasida o‘zgartirish ehtimoli mavjudligi aytildi. Agent shuningdek, Chernov sog‘ayib, jismonan tiklanganini ma’lum qildi.
Himoyachining shanba kuni bo‘ladigan Premyer liga doirasidagi «Baltika»ga qarshi o‘yinda ishtirok etishi masalasini «Spartak» bosh murabbiyi Deyan Stankovich hal qiladi. Mashhur Transfermarkt portali Nikita Chernovning bozor qiymatini 1,5 million yevroga baholamoqda.
Ushbu ma’lumotlar futbolchining faoliyatidagi yangi imkoniyatlar va uning jamoalararo transfer ehtimoli haqida aniq tasavvur beradi. Kuzmichyovning gaplari kelgusi o‘yinlar va transfer jarayonlarida diqqat bilan kuzatilmoqda.

Поговорил о будущем агента Никиты Чернова
Владимир Кузьмичёв, агент защитника команды «Спартак» Никиты Чернова, высказал мнение о будущем футболиста. Об этом сообщает Euro-football.ru.
По словам Кузьмичёва, на 29-летнего футболиста проявляют интерес и другие команды. Он подчеркнул, что пока не готов давать официальные комментарии по этому поводу.
Также было сказано о возможности смены клуба в текущем трансферном окне. Агент также сообщил, что Чернов восстановился и физически готов.
Вопрос о том, примет ли защитник участие в матче против «Балтики», который состоится в субботу в рамках Премьер-лиги, решит главный тренер «Спартака» Деян Станкович. Известный портал Transfermarkt оценивает рыночную стоимость Никиты Чернова в 1,5 миллиона евро.
Эти данные дают четкое представление о новых возможностях футболиста в его карьере и вероятности межкомандного трансфера. Слова Кузьмичёва внимательно отслеживаются в преддверии предстоящих игр и трансферных процессов.