Anton Miranchukga hozircha takliflar yo‘q – agent
Agent Vladimir Kuzmichyov, yarim himoyachi Anton Miranchuk bilan ishlaydi, futbolchining Shveytsariyaning "Syon" klubida qolishi haqidagi savolga javob berdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Hozircha hech qanday rasmiy takliflar yo‘q, faqat taxminlar mavjud. Antonning ahvoli yaxshi, u mavsum boshlanishiga tayyor va ruhiyati yuqori, deb ta’kidladi Kuzmichyov "Match TV"ga bergan intervyusida.
Anton Miranchuk o‘tgan yil kuzida "Syon" jamoasiga qo‘shilgan. Shundan beri u klub safida 24 ta o‘yinda maydonga tushdi, ularda ikki gol urdi va uchta samarali uzatmani amalga oshirdi.
29 yoshli futbolchining amaldagi shartnomasi Shveytsariyada 2026 yilning o‘rtalarigacha mo‘ljallangan. Klub va futbolchi o‘rtasidagi munosabatlar barqaror davom etmoqda va Anton jamoada o‘z o‘rnini mustahkamlashda davom etmoqda.

Антону Миранчуку пока нет предложений – агент
Агент Владимир Кузьмичёв, работающий с полузащитником Антоном Миранчуком, ответил на вопрос о том, останется ли футболист в швейцарском клубе "Сьон". Об этом сообщает Euro-football.ru.
Пока нет никаких официальных предложений, только предположения. Состояние Антона хорошее, он готов к началу сезона и у него высокое настроение, отметил Кузьмичёв в интервью "Матч ТВ".
Антон Миранчук присоединился к команде "Сьон" прошлой осенью. С тех пор он сыграл 24 матча за клуб, в которых забил два гола и сделал три результативные передачи.
Действующий контракт 29-летнего футболиста в Швейцарии рассчитан до середины 2026 года. Отношения между клубом и футболистом продолжают оставаться стабильными, и Антон продолжает укреплять своё место в команде.