Pari NN rahbari Krylya Sovetov mag‘lubiyatini tahlil qildi
“Pari NN” kompaniyasi bosh direktori David Melik-Guseynov Rossiya premer-ligasining ikkinchi turida “Krylya Sovetov” jamoasiga (0:2) mag‘lub bo‘lishi haqida o‘z fikrlarini bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
U o‘z jamoasining mag‘lubiyati achinarli ekanini ta’kidladi, biroq hakamlarning ishiga hech qanday tanqid yo‘qligini aytdi. Melik-Guseynov individual xatolarga e’tibor qaratdi va murabbiylar shtabi ushbu xatolarni tahlil qilishi kerakligini bildirdi.
U mavsum hali davom etayotganini eslatib o‘tdi. Keyingi turda Nijny Novgorod klubi Grozniyda Moskva “Lokomotiv” jamoasiga qarshi maydonga chiqadi.
Ushbu o‘yin 2 avgust kuni bo‘lib o‘tadi. Jamoa uchun bu o‘yin muhim ahamiyatga ega bo‘lib, ularning natijalari kelajakdagi o‘yinlarda ham ta’sir ko‘rsatadi.
Shuning uchun murabbiylar va futbolchilar har bir xatoni tahlil qilib, kamchiliklarni bartaraf etishga harakat qiladilar. Mavsum davomida jamoa o‘z o‘yinlarini yaxshilab, muxlislar oldida munosib natijalar ko‘rsatishni maqsad qilgan.

Парi NN руководитель Крыльев Советов проанализировал поражение
Генеральный директор компании "Pari NN" Давид Мелик-Гусейнов высказал свое мнение о поражении команды "Крылья Советов" (0:2) во втором туре Российской Премьер-Лиги. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Он отметил, что поражение его команды печально, однако не высказал никаких критических замечаний в адрес судей. Мелик-Гусейнов обратил внимание на индивидуальные ошибки и заявил, что тренерский штаб должен проанализировать эти ошибки.
Он напомнил, что сезон еще продолжается. В следующем туре клуб Нижний Новгород выйдет на поле против московского "Локомотива" в Грозном.
Эта игра состоится 2 августа. Для команды этот матч имеет важное значение, так как их результаты повлияют на будущие игры.
Поэтому тренеры и футболисты будут анализировать каждую ошибку и стараться устранить недостатки. На протяжении сезона команда ставит перед собой цель улучшить свою игру и показать достойные результаты перед болельщиками.