Rodrigo de Paul: Mayamida Messiga sherik bo‘laman
Inter Mayami jamoasining yangi futbolchisi Rodrigo de Paul o‘zining bu klubga o‘tishi haqida fikr bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
O‘tgan hafta “Inter Mayami” jamoasi rasmiy ravishda argentinalik mashhur futbolchini tarkibiga qo‘shib olganini e’lon qildi. Rodrigo de Paul intervyusida shunday dedi: Men Messiga hamrohlik qilishni, har bir o‘yinda g‘alaba qozonishni va bu yerda u bilan birga tarix yaratishni xohlayman.
“Inter Mayami” buyuklik sari yo‘l olib bormoqda. Rodrigo de Paul Mayamiga ko‘chib kelishidan avval to‘rt yil davomida Madridning “Atletiko” jamoasida o‘ynagan.

Родриго де Паула: В Майами я буду партнером Месси
Новый футболист клуба Интер Майами Родриго де Паула высказался о своем переходе в этот клуб. Об этом сообщает Euro-football.ru.
На прошлой неделе команда Интер Майами официально объявила о подписании известного аргентинского футболиста. В интервью Родриго де Паула сказал: Я хочу быть партнером Месси, выигрывать в каждой игре и создавать историю вместе с ним здесь.
Интер Майами движется к величию. Перед переездом в Майами Родриго де Паула играл в мадридском Атлетико в течение четырех лет.
Сегодня команда под руководством Хавьера Маскерано выйдет на поле против команды Атлас в рамках группового этапа Кубка Лиг. Матч начнется в 04:30 по ташкентскому времени.