Krugovoy: CSKA hali kuchini to‘liq ko‘rsatgani yo‘q
Poytaxtning CSKA jamoasi himoyachisi Danil Krugovoy joriy mavsumdagi jamoa imkoniyatlari haqida o‘z fikrini bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Uning so‘zlariga ko‘ra, CSKA bu mavsum ko‘plab yutuqlarga erisha oladi. Krugovoyning ta’kidlashicha, jamoa hali o‘z kuchini to‘liq namoyon qilmayapti va oldinda yanada yaxshi natijalarga erishish uchun harakat qiladi.
U, shuningdek, kerakli natijalarni qo‘lga kiritish uchun jamoa bor kuchi bilan harakat qilishini qayd etdi. Ma’lumot uchun, CSKA yangi Rossiya chempionati mavsumining dastlabki uch turida biror marta ham mag‘lub bo‘lmadi.
Hozirda jamoa bosh murabbiyi Fabio Chelestini boshchiligida besh ochko to‘plab, turnir jadvalida yettinchi o‘rinda bormoqda. Eslatib o‘tamiz, o‘tgan mavsumda CSKA Rossiya Kubogida g‘oliblikni qo‘lga kiritgan va mamlakat chempionatida bronza medallariga sazovor bo‘lgan edi.

Круговой: ЦСКА еще не показал всей своей силы
Защитник московского ЦСКА Данил Круговой высказал свое мнение о возможностях команды в текущем сезоне. Об этом сообщает Euro-football.ru.
По его словам, ЦСКА может добиться многих успехов в этом сезоне. Круговой отметил, что команда еще не полностью проявила свои силы и будет стараться добиться лучших результатов впереди.
Он также подчеркнул, что команда будет прилагать все усилия для достижения необходимых результатов. Для справки, ЦСКА не потерпел ни одного поражения в первых трех турах нового сезона чемпионата России.
В настоящее время команда под руководством главного тренера Фабио Челестини набрала пять очков и занимает седьмое место в турнирной таблице. Напоминаем, что в прошлом сезоне ЦСКА стал обладателем Кубка России и завоевал бронзовые медали чемпионата страны.