Ardon Yashari “Milan” bilan shartnoma imzolaydi
Shveysariya futbolchisi Ardon Yashari tez orada "Milan" klubi bilan shartnoma imzolashi kutilmoqda. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Bu haqda jurnalist Sasha Tavolieri xabar berdi. Manbaga ko‘ra, "Milan" va "Bryugge" klublari kelishuv shartlarini muhokama qilib, asosiy masalalarda o‘zaro rozilikka erishgan.
Yaqin kunlarda Ardon Yashari Italiyaga borib, "Milan" klubi bilan 2030 yilgacha mo‘ljallangan mehnat shartnomasini imzolashi rejalashtirilgan. Ardon Yashari o‘zi ham "rossoneri" safida o‘ynashni istaydi.
U bir necha bor "Bryugge" rahbariyatidan uni "Milan" klubiga sotishni so‘ragan. O‘tgan mavsumda Yashari jami 52 o‘yinda maydonga tushib, 4 ta gol urgan va 6 ta golli uzatma amalga oshirgan.

Ардон Яшари подписывает контракт с "Милан"
Швейцарский футболист Ардон Яшари ожидается, что вскоре подпишет контракт с клубом "Милан". Об этом сообщает Euro-football.ru.
Об этом сообщил журналист Саша Таволиери. По информации источника, клубы "Милан" и "Брюгге" обсудили условия соглашения и достигли взаимопонимания по основным вопросам.
В ближайшие дни Ардон Яшари планирует поехать в Италию и подписать трудовой контракт с клубом "Милан", рассчитанный до 2030 года. Ардон Яшари также хочет играть в составе "россонери".
Он несколько раз просил руководство "Брюгге" продать его в клуб "Милан". В прошлом сезоне Яшари провел на поле 52 матча, забил 4 гола и сделал 6 голевых передач.