“Lokomotiv” futbol klubi sobiq prezidenti Olga Smorodskaya yangi mavsum boshida jamoaning o‘yiniga oid fikrlari bilan o‘rtoqlashdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Unga ko‘ra, “Lokomotiv”ning mavsum boshidagi yaxshi natijalari tasodifiy holat bo‘lishi mumkin. Smorodskayaning aytishicha, hozircha yakuniy xulosa chiqarishga erta va jamoaning keyingi natijalari qanday bo‘lishini vaqt ko‘rsatadi.
U shuningdek, hozircha faqat yaxshi boshlanish haqida gapirish mumkinligini, oldindan baho berish kerak emasligini ta’kidladi. Ayni paytda, uchta o‘yin natijalariga ko‘ra, “Lokomotiv” Rossiya oliy ligasida yagona peshqadam bo‘lib turibdi va to‘qqiz ochko jamg‘arishga muvaffaq bo‘ldi.
Bu natija jamoa uchun yaxshi boshlanish bo‘ldi. Yangi turda “Lokomotiv” bosh murabbiyi Mixail Galaktionov shogirdlari o‘z maydonida “Spartak” klubini qabul qiladi.
Ushbu uchrashuv jamoa uchun muhim bo‘lishi kutilmoqda. Mutaxassislar va muxlislar jamoaning keyingi natijalarini katta qiziqish bilan kuzatmoqda.

“Локомотив” хорошее начало еще не результат
Футбольный клуб “Локомотив” бывший президент Ольга Смородская в начале нового сезона поделилась своими мыслями о игре команды. Об этом сообщает Euro-football.ru.
По ее словам, хорошие результаты “Локомотива” в начале сезона могут быть случайностью. Смородская отметила, что пока рано делать окончательные выводы, и время покажет, каковы будут дальнейшие результаты команды.
Она также подчеркнула, что пока можно говорить только о хорошем начале, и не следует заранее давать оценки. В настоящее время, по результатам трех игр, “Локомотив” является единоличным лидером Российской Премьер-Лиги и сумел набрать девять очков.
Этот результат стал хорошим началом для команды. В новом туре “Локомотив” под руководством главного тренера Михаила Галактионова примет на своем поле клуб “Спартак”.
Эта встреча ожидается как важная для команды. Специалисты и болельщики с большим интересом следят за дальнейшими результатами команды.