Tolibon Valentin kuniga oid savdo va bezaklarni taqiqladi
"Manchester Siti" klubining yosh himoyachisi Abduqodir Husanov bugun O‘zbekistonga yetib keldi. O‘zining klubi va xalqaro maydondagi faoliyati bilan shuhrat qozongan futbolchi, bu safarida o‘zining mahalliy muxlislari tomonidan katta mehr va ehtirom bilan kutib olindi.
Aeroportda uni O‘zbekiston fan klubi a’zosi, bloger Abdiraxmon Fozilov va boshqa fan klub a’zolari quchoq ochib kutib olishdi. Fan klubi a’zolari o‘zlarining hurmat va mehrlarini bildirdi. Fan klubi a’zolarining aytishicha, Abduqodirga maxsus sovg‘a tayyorlab qo‘yilgan.
Videoda, Ibrohim ismli fan klub a’zosi, hatto "Abduqodir buni eshitib jinni bo‘lib qoladi!" deb pichirlab gapiradi.
Bu kutib olish Abduqodir uchun faqat O‘zbekistonga qaytishning bir imkoni bo‘lmasdan, balki o‘zining futbol faoliyatini yanada yuqoriga ko‘tarishga ishonchini oshirishga sabab bo‘ldi.
Abduqodir Husanov O‘zbekistonga kaytishi bilan yana bir yangi bosqichdagi imkoniyatlar va oliy darajadagi o‘yinlarga tayyor bo‘lganligini bildirgan. Uning O‘zbekistonga qaytishi, shuningdek, butun O‘zbekistondagi futbol muxlislari uchun katta xursandchilik va faxr manbai bo‘lgan.
Sassuolo Udinezeni mag‘lub etdi va 9-o‘ringa ko‘tarildi
Italiya A Seriyasining 25-turida Udineze o‘z maydonida Sassuoloni qabul qildi. Bu haqda Zamin.uz xabar berdi. O‘yin boshida mezbon jamoa hisobni ochishga muvaffaq bo‘ldi. 10-daqiqada Yurgen
Sport Bugun, 18:36
Ikardi «Galatasaray» tarixidagi eng yaxshi to‘purar bo‘ldi
Turkiya chempionatining 22-turi doirasida «Galatasaray» jamoasi «Eyupsor»ni yirik hisobda mag‘lub etdi — 5:1. Bu haqda Zamin.uz xabar berdi. Mazkur o‘yinning bosh qahramoni argentinalik hujumchi
Sport Bugun, 18:16
Interning Yuventus ustidan g‘alabasi chempionlikka umid bag‘ishladi
Inter jamoasining sobiq futbolchisi Silvano Martina Yuventusga qarshi qo‘lga kiritilgan g‘alaba haqida o‘z fikrlarini bildirdi. Bu haqda Zamin.uz xabar berdi. U bu natijani jamoa uchun juda muhim
Di Mariya o‘yini tanqid ostida: hiyla ayblovlari ko‘paymoqda
Anxel di Mariya Argentinalik taniqli futbolchi bo‘lib, yaqinda vatani chempionatiga qaytdi. Bu haqda Zamin.uz xabar berdi. U dastlabki o‘yinlarda yaxshi taassurot qoldirdi va ko‘pchilikning
Sport Bugun, 17:46
Arbeloa: "Real" Lissabonda yuqori saviyada o‘ynashi shart
Madridning "Real" jamoasi bosh murabbiyi Alvaro Arbeloa Chempionlar ligasida "Benfika"ga qarshi bo‘ladigan o‘yin oldidan o‘z fikrlarini bildirdi. Bu haqda Zamin.uz xabar berdi.
Pochettino: Messi va yulduzlar bilan ishlash oson emas
PSJning sobiq bosh murabbiyi Maurisio Pochettino Parij klubida ishlagan davri va yulduz futbolchilar bilan tajribasi haqida fikr bildirdi. Bu haqda Zamin.uz xabar berdi. U bosh murabbiy sifatida

Молодой защитник клуба "Манчестер Сити" Абдуқодир Хусанов сегодня прибыл в Узбекистан. Футболист, который прославился своей игрой в клубе и на международной арене, был встречен с большой любовью и уважением местными болельщиками.
В аэропорту его встретили члены фан-клуба Узбекистана, блогер Абдирахмон Фозилов и другие члены фан-клуба. Члены фан-клуба выразили свое уважение и любовь. По словам членов фан-клуба, для Абдуқодира был подготовлен специальный подарок.
На видео член фан-клуба по имени Иброҳим даже шепчет: "Абдуқодир, услышав это, сойдет с ума!"
Эта встреча стала не только возможностью для Абдуқодира вернуться в Узбекистан, но и повысила его уверенность в дальнейшем развитии футбольной карьеры.
Абдуқодир Хусанов заявил, что с возвращением в Узбекистан он готов к новым возможностям и играм на высоком уровне. Его возвращение в Узбекистан также стало большим источником радости и гордости для всех футбольных болельщиков страны.
Икарди стал лучшим бомбардиром в истории «Галатасарая»
В рамках 22-го тура чемпионата Турции команда «Галатасарай» разгромила «Эйюпспор» со счётом 5:1. Об этом сообщает Zamin.uz. Главным героем этого матча стал аргентинский нападающий Мауро Икарди. Он
Победа Интерна над Ювентусом вселила надежду на чемпионство
Бывший футболист команды Интер Сильвано Мартина поделился своими мыслями о победе над Ювентусом. Об этом сообщает Zamin.uz. Он считает этот результат очень важным для команды и подчеркнул, что эта
Спорт Сегодня, 17:54
Игра Ди Мария под критикой: обвинения в мошенничестве растут
Анхель ди Мария — известный аргентинский футболист, который недавно вернулся в чемпионат своей родной страны. Об этом сообщает Zamin.uz. Он произвел хорошее впечатление в первых матчах и привлек
Спорт Сегодня, 17:46
Арбелоа: "Реал" в Лиссабоне должен играть на высоком уровне
Главный тренер мадридского "Реала" Альваро Арбелоа поделился своими мыслями перед матчем Лиги чемпионов против "Бенфики". Об этом сообщает Zamin.uz. Об этом сообщает
Почеттино: Работать с Месси и звездами не просто
Бывший главный тренер ПСЖ Маурисио Почеттино поделился мнением о своём времени работы в парижском клубе и опыте работы со звёздными футболистами. Об этом сообщает Zamin.uz. Он руководил такими
Сафонов может стать основным вратарём «ПСЖ»
Бывший менеджер сборной России Оресте Чинквини высказал своё мнение о будущем вратаря Матвея Сафонова в клубе французской Лиги 1 «ПСЖ». Об этом сообщает Zamin.uz. Об этом сообщает Euro-football.ru.