Sobiq rossiyalik hujumchi Oleg Terexin “Lokomotiv” jamoasi va uning bosh murabbiyi Mixail Galaktionovning faoliyati haqida o‘z fikrini bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Uning aytishicha, Komlichenko jamoaga kelganidan keyin Vorobyovning o‘yini ijobiy tomonga o‘zgardi. Shuningdek, Komlichenko ham o‘z gollarini urishi mumkinligini ta’kidladi.
Terexin, ehtimol, “Lokomotiv” jamoasi Rakovni ham o‘z safiga qaytarishi mumkinligini aytdi. U klub tarkibida rossiyalik futbolchilar ishtirok etayotgani uchun mamnunligini bildirdi va Galaktionovning ishini yuqori baholadi.
Uning fikricha, Galaktionov jamoani yaxshi boshqarmoqda va ularning o‘yinini tomosha qilish yoqimli. Ma’lumot uchun, “Lokomotiv” – Premer-ligadagi 16 ta jamoa orasida uch tur natijasiga ko‘ra to‘liq 9 ochko to‘plagan yagona klub hisoblanadi.

Терехин: Галактионов хорошо управляет "Локомотивом"
Бывший российский нападающий Олег Терехин высказал свое мнение о команде “Локомотив” и ее главном тренере Михаиле Галактионове. Об этом сообщает Euro-football.ru.
По его словам, после прихода Комличенко игра Воробьева изменилась в положительную сторону. Также он отметил, что Комличенко может забивать свои голы.
Терехин, возможно, сказал, что “Локомотив” может вернуть Ракова в свои ряды. Он выразил удовлетворение тем, что в составе клуба участвуют российские футболисты, и высоко оценил работу Галактионова.
По его мнению, Галактионов хорошо управляет командой, и приятно наблюдать за их игрой. Для справки, “Локомотив” является единственным клубом среди 16 команд Премьер-лиги, который набрал полные 9 очков по итогам трех туров.
В четвертом туре “Локомотив” проведет матч против московского “Спартака”, который сталкивается с проблемами на своем поле. Стоит отметить, что Михаил Галактионов управляет столичным “Локомотивом” уже три года.