пасмурно ветер 0.3 м/с, С
Nyuaksl jamoasi hujumchisi Aleksandr Isak hali ham Liverpulga o‘tishi mumkin. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Avvalroq Nyuaksl klubi 25 yoshli futbolchini qizillar safiga deyarli 130 million yevro evaziga sotishga rozilik bermagan va muzokaralar to‘xtatilgan edi. Shunga qaramay, futbolchi o‘z istagidan qaytmadi va Liverpulga o‘tishni xohlayotganini bildirgan.
U Nyuaksl tarkibida o‘ynashni davom ettirish niyatida emas. Hozirda Liverpul klubi Nyuaksl jamoasi yangi hujumchi sotib olishini kutmoqda.
Bu haqda jurnalist Kreyg Xoup xabar berdi. Nyuaksl o‘z tarkibiga Isakka o‘rinbosar futbolchi qo‘shgach, Liverpul yangi va yaxshilangan taklif bilan yana muzokaralarni boshlashi kutilmoqda.
Mutaxassislarning fikriga ko‘ra, Aleksandr Isakning bu transferi Angliya futboli tarixidagi eng qimmat bitimlardan biri bo‘lishi mumkin. Shu sababli, bu voqea futbol muxlislari va mutaxassislar e’tiborini tortmoqda.
Hozircha tomonlar o‘rtasida kelishuvga erishilmagan, biroq kelajakda bu transfer amalga oshishi ehtimoli yuqori.
Jahon chempionatiga sanoqli oylar qolgan bir paytda Marokash futbolida muhim o'zgarishlar ro'y berdi. Bu haqda Zamin.uz xabar berdi. Mamlakat qirollik futbol federatsiyasi terma jamoa bosh

Когда Ливерпуль сделает новое предложение Исаку?
Нападающий Ньюкасла Александр Исак все еще может перейти в Ливерпуль. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Ранее клуб Ньюкасл не согласился продать 25-летнего футболиста в ряды красных почти за 130 миллионов евро, и переговоры были приостановлены. Тем не менее, футболист не изменил своего желания и заявил, что хочет перейти в Ливерпуль.
Он не намерен продолжать играть в составе Ньюкасла. В настоящее время клуб Ливерпуль ожидает, что Ньюкасл приобретет нового нападающего.
Об этом сообщил журналист Крейг Хоуп. После того как Ньюкасл добавит в свой состав замену Исаку, Ливерпуль ожидает, что переговоры будут возобновлены с новым и улучшенным предложением.
По мнению экспертов, этот трансфер Александра Исак может стать одной из самых дорогих сделок в истории английского футбола. Поэтому это событие привлекает внимание футбольных болельщиков и специалистов.
На данный момент соглашение между сторонами не достигнуто, однако в будущем вероятность осуществления этого трансфера высока.