Oskar Bobb yangi futbolchilar bilan o‘ynashdan mamnun
Manchester Siti jamoasining vingeri Oskar Bobb jamoaga yangi qo‘shilgan futbolchilar bilan birga o‘ynash haqidagi fikrlari bilan o‘rtoqlashdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Shanba kuni Xosep Gvardiola boshchiligidagi Manchester Siti jamoasi “Palermo”ga qarshi o‘rtoqlik uchrashuvida yirik hisobda g‘alaba qozondi. Uchrashuv 3:0 hisobida yakunlandi.
Jamoaning yangi futbolchisi, yozgi transfer oynasida “Milan”dan sotib olingan yarim himoyachi Tidjani Reynders ikki bor gol urdi. Shuningdek, joriy transfer oynasida tarkibga qo‘shilgan Jeyms Trafford, Rayan Ait-Nuri va Rayan Sherki ham ushbu o‘yinda ishtirok etdi.
Oskar Bobb o‘z fikrlarida quyidagilarni ta’kidladi: “Ikkala Rayan va Tidjani bilan birga o‘ynash katta zavq. Ularning barchasi yuqori darajadagi futbolchilar.
Ular bilan bir jamoada bo‘lish juda yoqimli. Jeyms Trafford bilan esa akademiya davridan beri tanishmiz.

Оскар Бобб доволен игрой с новыми футболистами
Вингер команды Манчестер Сити Оскар Бобб поделился своими мыслями о том, каково играть с новыми футболистами, присоединившимися к команде. Об этом сообщает Euro-football.ru.
В субботу команда Манчестер Сити под руководством Хосепа Гвардиолы одержала крупную победу в товарищеском матче против "Палермо". Встреча завершилась со счетом 3:0.
Новый футболист команды, полузащитник Тиджани Рейндрес, купленный у "Милана" в летнее трансферное окно, забил два гола. Также в этом матче участвовали Джеймс Траффорд, Райан Аит-Нури и Райан Шерки, которые присоединились к команде в текущем трансферном окне.
Оскар Бобб отметил в своих комментариях: "Играть вместе с Райаном и Тиджани — это большое удовольствие. Все они футболисты высокого уровня.
Быть в одной команде с ними очень приятно. С Джеймсом Траффордом мы знакомы с академии.
Мы дружим уже давно. Он стал отличным вратарем." Команда Манчестер Сити выйдет на поле 16 августа в первом туре АПЛ сезона 2025/26 против "Вулверхэмптона".