Fyodor Smolov Broke Boys safida Avangardga qarshi o‘ynaydi
Rossiya terma jamoasining sobiq hujumchisi Fyodor Smolov Broke Boys media klubiga qo‘shiladi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
U bu haqda o‘zining mualliflik ko‘rsatuvi Smol FM 004.00da ma’lum qildi. Smolovning aytishicha, u Broke Boys jamoasi safida Rossiya Kubogi mintaqalar yo‘li ikkinchi bosqichida Kurskning Avangard jamoasiga qarshi o‘yinda maydonga tushadi.
Ushbu uchrashuv 21-avgust kuni bo‘lib o‘tadi va Moskva vaqti bilan soat 17:00da boshlanadi. Fyodor Smolov o‘tgan mavsumda Krasnodar jamoasida to‘p surgan va ilk bor Rossiya chempioni bo‘lgan.
U o‘tgan mavsumda jami 24ta uchrashuvda ishtirok etgan, to‘rt marotaba raqib darvozasini ishg‘ol qilgan va to‘rt bor golli uzatma amalga oshirgan. Smolovning yangi klubga qo‘shilishi Broke Boys uchun muhim voqea bo‘ldi.
U o‘zining tajribasi va mahorati bilan jamoaga yordam berishi kutilmoqda. Shu bilan birga, ushbu uchrashuv futbol ishqibozlari uchun ham qiziqarli bo‘lishi rejalashtirilmoqda.

Фёдор Смолов будет играть за команду Broke Boys против Авангарда
Бывший нападающий сборной России Фёдор Смолов присоединится к медиа-клубу Broke Boys. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Он сообщил об этом в своем авторском шоу Смол FM 004.00. По словам Смолова, он выйдет на поле в составе команды Broke Boys в матче второго этапа регионального пути Кубка России против команды Авангард из Курска.
Эта встреча состоится 21 августа и начнется в 17:00 по московскому времени. Фёдор Смолов играл в прошлом сезоне за команду Краснодар и стал первым чемпионом России.
Он принял участие в 24 матчах прошлого сезона, забил четыре гола и сделал четыре голевые передачи. Присоединение Смолова к новому клубу стало важным событием для Broke Boys.
Ожидается, что он поможет команде своим опытом и мастерством. Также планируется, что эта встреча будет интересной для футбольных болельщиков.