Rossiya Kubogi doirasida Kaliningradning Baltika jamoasi safarda Moskvaning Lokomotiv jamoasiga qarshi maydonga tushadi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Ushbu uchrashuv oldidan futbol sharhlovchisi Denis Kazanskiy o‘z fikrlari bilan o‘rtoqlashdi. Uning aytishicha, o‘yin juda qizg‘in va murosasiz o‘tishi kutilmoqda.
Sharhlovchi fikricha, bunday vaziyatda natijani ikkinchi bo‘limda yuzaga keladigan xatolar hal qiladi. Shu sababli, u eng ko‘p gol uriladigan bo‘lim ikkinchi bo‘lishini taxmin qilmoqda.
Mazkur bahs Moskvaning RJD Arena stadionida bo‘lib o‘tadi. O‘yin 13-avgust, chorshanba kuni tashkil etiladi va boshlanish vaqti poytaxt vaqti bilan 18:30 ga belgilangan.
Uchrashuvda Lokomotiv jamoasi hamda Andrey Talalayev boshchiligidagi Baltika jamoasi o‘zaro kuch sinashadi. O‘yinning matnli onlayn translyatsiyasi Liveresult.ru saytida taqdim etiladi.
Ushbu uchrashuv futbol muxlislari uchun qiziqarli va murosasiz kechishi kutilmoqda. Tomoshabinlar ikki jamoaning harakatlarini diqqat bilan kuzatishlari mumkin bo‘ladi.

Казанский Локомотив дал прогноз на встречу с Балтикой
В рамках Кубка России команда Балтика из Калининграда сыграет на выезде против команды Локомотив из Москвы. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Перед этой встречей футбольный комментатор Денис Казанский поделился своими мыслями. По его словам, игра ожидается очень напряженной и бескомпромиссной.
Комментатор считает, что в такой ситуации результат будет определяться ошибками, которые произойдут во втором тайме. Поэтому он предполагает, что самый результативный тайм будет именно второй.
Этот матч пройдет на стадионе РЖД Арена в Москве. Игра состоится 13 августа, в среду, и время начала назначено на 18:30 по московскому времени.
В матче встретятся команда Локомотив и команда Балтика под руководством Андрея Талалаева. Текстовая онлайн-трансляция игры будет представлена на сайте Liveresult.ru.
Ожидается, что эта встреча будет интересной и бескомпромиссной для футбольных болельщиков. Зрители смогут внимательно следить за действиями обеих команд.