Bokov: Dinamo mag‘lubiyatidan so‘ng xatolarni tan oldi
Moskvaning Dinamo futbol jamoasi hujumchisi Denis Bokov oxirgi o‘yindan so‘ng qisqa izoh berdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Dinamo jamoasi Valeriy Karpin boshchiligida o‘tkazilgan uchrashuvda Krasnodarga yirik hisobda 0:4 hisobida mag‘lub bo‘ldi. Mazkur uchrashuv Rossiya Kubogi guruh bosqichining ikkinchi turi doirasida bo‘lib o‘tdi.
Denis Bokov matbuotga bergan izohida shunday dedi: “G‘alaba qozona olmadik. Bu juda achinarli.
Xatolarni tuzatishga harakat qilamiz.” Bokovning ushbu so‘zlarini Match TV telekanali keltirib o‘tgan. Ikki turdan so‘ng “B” guruhida Samaralik “Krylya Sovetov” jamoasi turnir jadvalida yetakchilik qilmoqda.
“Krasnodar” va “Dinamo” jamoalarining har birida 3 tadan ochko mavjud. “Sochi” jamoasi esa 2 ochko jamg‘argan.
Dinamo jamoasi navbatdagi uchrashuvini mamlakat chempionatida o‘tkazadi. 17 avgust kuni Dinamo jamoasi Moskvaning CSKA jamoasiga qarshi maydonga tushadi.
Jamoa vakillari muxlislarni natijani yaxshilash uchun harakat qilishlariga ishontirishmoqda. Dinamo jamoasi keyingi o‘yinlarda muvaffaqiyatga erishish uchun bor kuchini ishga solishi kutilmoqda.

Боков: После поражения от Динамо признал ошибки
Нападающий московской футбольной команды «Динамо» Денис Боков дал короткий комментарий после последней игры. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Команда «Динамо» под руководством Валерия Карпина проиграла Краснодару с крупным счетом 0:4 в проведенном матче. Эта встреча прошла в рамках второго тура группового этапа Кубка России.
В комментарии для прессы Денис Боков сказал: «Мы не смогли одержать победу. Это очень печально.
Мы постараемся исправить ошибки». Эти слова Бокова привел телеканал Match TV. После двух туров команда «Крылья Советов» из Самары занимает первое место в группе «Б» в турнирной таблице.
У команд «Краснодар» и «Динамо» по 3 очка. Команда «Сочи» набрала 2 очка.
Команда «Динамо» проведет следующий матч в чемпионате страны. 17 августа команда «Динамо» выйдет на поле против московского ЦСКА.
Представители команды уверяют болельщиков, что они будут стараться улучшить результат. Ожидается, что команда «Динамо» приложит все усилия для достижения успеха в следующих играх.