Boselli Pari NNdan ketishi haqida gapirmadi
Pari NN jamoasining yetakchi futbolchilaridan biri Xuan Boselli boshqa jamoaga transfer bo‘lishi mumkinligi haqidagi savolga javob berdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
U bu borada gapirishni istamasligini, hozirda har bir o‘yinga to‘liq e’tibor qaratayotganini ta’kidladi. Boselli o‘z imkoniyatlari doirasida barcha harakatlarni amalga oshirayotganini bildirdi.
Hozirgi mavsumda Rossiya Premyer Ligasi doirasida 25 yoshli futbolchi to‘rtta o‘yinda maydonga tushgan, ammo gollar kiritmagan. Nizhegorod jamoasi yangi mavsumni to‘rt mag‘lubiyat bilan boshladi.
Jamoa bosh murabbiyi Aleksey Shpilevskiy rahbarligida turnir jadvalining oxirgi o‘rnida turibdi. Premyer Liga doirasidagi beshinchi turda Nizhegorod jamoasi Mahachqala shahrining Dinamo jamoasi bilan uchrashadi.
Ushbu o‘yinda jamoa o‘z imkoniyatlarini yaxshilab ko‘rsatishga intiladi. Jamoa hozirda qiyin vaziyatda bo‘lib, har bir o‘yinda g‘alaba qozonish uchun kurashmoqda.
Futbolchilar va murabbiylar o‘z ishlarini davom ettirib, muxlislarning umidlarini oqlashga harakat qilmoqda.

Boselli не говорил о своем уходе из Pari NN
Один из ведущих футболистов команды Пари НН Хуан Бозелли ответил на вопрос о возможном переходе в другую команду. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Он подчеркнул, что не хочет говорить об этом и сейчас полностью сосредоточен на каждой игре. Бозелли отметил, что делает все возможное в рамках своих возможностей.
В текущем сезоне в рамках Российской Премьер-Лиги 25-летний футболист сыграл в четырёх матчах, но не забил ни одного гола. Команда Нижегород начала новый сезон с четырёх поражений.
Под руководством главного тренера Алексея Шпилевского команда занимает последнее место в турнирной таблице. В пятом туре Премьер-Лиги Нижегород встретится с командой Динамо из Махачкалы.
В этой игре команда стремится показать свои возможности наилучшим образом. Сейчас команда находится в сложной ситуации и борется за победу в каждом матче.