Grishin: CSKAga Ruiz transferi foydali bo‘ldi
Sobiq yarim himoyachi Aleksandr Grishin «Milonar» klubidan hujumchi yarim himoyachi Daniyel Ruizning transferi haqida fikr bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Mutaxassis fikricha, «armeyetslar» hujum jamoasi to‘liq bo‘lsa-da, qo‘shimcha futbolchi hech qachon ortiqcha bo‘lmaydi. Hozirda Glebov o‘zini ko‘rsatmoqda, lekin yaxshi futbolchilar ko‘p bo‘lishi kerak.
Kimdir jarohat olishi, kimningdir o‘yini yaxshi chiqmasligi mumkin. Jamoada nafaqat rotatsiya uchun, balki darhol maydonga tushishga tayyor futbolchilar zarur, dedi Grishin «Match TV»ga bergan intervyusida.
Avvalroq ma’lum bo‘lishicha, CSKA futbolchini 2025/2026 yilgi mavsum oxirigacha ijaraga olgan. Shartnomada uni 1,5 million yevroga sotib olish imkoni ham ko‘zda tutilgan.

Гришин: трансфер Руиса в ЦСКА оказался полезным
Бывший полузащитник Александр Гришин высказался о трансфере атакующего полузащитника Даниэля Руиса из клуба «Милонар». Об этом сообщает Euro-football.ru.
По мнению специалиста, несмотря на то, что у «армейцев» уже есть полноценная атакующая линия, дополнительный футболист никогда не будет лишним. Сейчас Глебов проявляет себя, но хороших игроков должно быть много.
Кто-то может получить травму, у кого-то игра может не получиться. В команде нужны футболисты не только для ротации, но и готовые сразу выйти на поле, — сказал Гришин в интервью «Матч ТВ».
Ранее стало известно, что ЦСКА арендовал футболиста до конца сезона 2025/2026. В контракте также предусмотрена возможность выкупа игрока за 1,5 миллиона евро.