Arshavin: Spartakda Zenitdan ko‘proq muammo bor
Andrey Arshavin, «Zenit» klubining boshqaruv kengashi a’zosi, Rossiya Premer-ligasining beshinchi turida «Spartak»ga qarshi o‘tkaziladigan jamoaning safardagi o‘yiniga oid fikrlarini bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Uning so‘zlariga ko‘ra, «Spartak» jamoasida «Zenit»ga nisbatan ko‘proq muammolar mavjud. Shuning uchun Sankt-Peterburg jamoasi g‘alabaga yaqinroq ko‘rinadi.
Arshavin ta’kidlaganidek, startdagi holatlarda «Zenit»ning imkoniyatlari yaxshiroqdir. Ushbu ma’lumot «Match TV» sayti tomonidan e’lon qilindi.
«Spartak» va «Zenit» o‘rtasidagi o‘yinni har tomonlama kuzatish uchun LiveResult portali tomonidan taqdim etilayotgan matnli translyatsiyadan foydalanish mumkin. Hozirgi vaqtda «Spartak» Premer-liganing to‘rt turida to‘plagan ochkolari soni to‘rtta, «Zenit» esa beshta ochkoga ega.
Bu raqamlar jamoalarning hozirgi holatini va o‘yindagi imkoniyatlarini ko‘rsatib beradi. O‘yin oldidan «Zenit»ning imkoniyatlari ancha yaxshiroq baholanmoqda.

Аршавин: В Спартаке больше проблем, чем в Зените
Андрей Аршавин, член совета директоров клуба «Зенит», поделился своими мыслями о выездном матче команды против «Спартака» в пятом туре Российской Премьер-лиги. Об этом сообщает Euro-football.ru.
По его словам, в команде «Спартак» больше проблем по сравнению с «Зенитом». Поэтому команда из Санкт-Петербурга выглядит более близкой к победе.
Как отметил Аршавин, в стартовых ситуациях у «Зенита» больше возможностей. Эта информация была опубликована сайтом «Матч ТВ».
Для всестороннего наблюдения за игрой между «Спартаком» и «Зенитом» можно воспользоваться текстовой трансляцией, предоставляемой порталом LiveResult. В настоящее время «Спартак» набрал четыре очка в четырёх турах Премьер-лиги, а «Зенит» имеет пять очков.
Эти цифры отражают текущее состояние команд и их возможности в матче. Перед игрой шансы «Зенита» оцениваются значительно выше.