Kukurelya: "Esperans Tunisga qarshi o'yin juda muhim"
«Chelsi» jamoasining chap qanot himoyachisi Mark Kukurelya Jahon klublar chempionati doirasida «Esperans Tunis»ga qarshi bo‘ladigan o‘yin oldidan o‘z fikrlarini bildirdi. Bu haqida www.euro-football.ru xabar berdi.
Unga ko‘ra, bu o‘yin jamoa uchun juda muhim hisoblanadi, chunki g‘alaba 1/8 finalga yo‘l olishni kafolatlaydi. Kukurelya ta’kidlashicha, «Esperans Tunis» jamoasi yaxshi futbol namoyish etmoqda va ular kuchli raqib sifatida e’tiborga loyiq.
Shuning uchun ham o‘yin davomida diqqatni jamlab, har bir daqiqani qadrlash zarur. Ushbu uchrashuv guruh bosqichining uchinchi turiga to‘g‘ri keladi va ikkala jamoa ham uch ochko jamlagan holda pleyl-offga yo‘l topish uchun so‘nggi kurashga kirishadi.
O‘yinning boshlanishi Moskva vaqti bilan soat 04:00ga belgilangan. Guruhda esa «Flamenqo» jamoasi birinchi o‘rinni erta qo‘lga kiritgan.
Bu o‘yin futbol muxlislari uchun muhim voqea bo‘lib, har ikki jamoaning ham bor kuchini safarbar qilishiga sabab bo‘ladi. Kukurelya va uning jamoadoshlari o‘z maqsadlariga erishish uchun to‘liq harakat qilishga tayyor.

Кукуреля: "Эсперанс против Туниса - это очень важная игра"
Левый защитник команды «Челси» Марк Кукурелья высказал свои мысли перед игрой против «Эсперанс Тунис» в рамках чемпионата мира клубов. Об этом сообщает www.euro-football.ru.
По его словам, эта игра очень важна для команды, так как победа гарантирует выход в 1/8 финала. Кукурелья подчеркивает, что команда «Эсперанс Тунис» демонстрирует хороший футбол и заслуживает внимания как сильный соперник.
Поэтому необходимо сосредоточиться во время игры и ценить каждую минуту. Эта встреча состоится в третьем туре группового этапа, и обе команды вступят в последнюю борьбу за выход в плей-офф, набрав по три очка.
Начало игры запланировано на 04:00 по московскому времени. В группе команда «Фламенго» уже заняла первое место.
Эта игра станет важным событием для футбольных болельщиков и заставит обе команды мобилизовать все свои силы. Кукурелья и его товарищи по команде готовы приложить все усилия для достижения своих целей.