Uning so‘zlariga ko‘ra, Daniil yaxshi futbolchi va yaxshi inson sifatida jamoaga yoqgan. Birinchi tayyorgarlik yig‘ini tugagach, “Spartak” bilan yana muzokara olib boriladi.
Agar imkoniyat bo‘lsa, uni yana ijara asosida olib qolishga harakat qilishadi. Shu bilan birga, “Spartak” uni sotish niyatida emasligi ta’kidlanmoqda.
Eslatib o‘tamiz, 21 yoshli Daniil Zorin Rossiya chempionatining o‘tgan mavsumining ikkinchi yarim vaqtida “Ahmat” safida o‘ynagan.
Hamma musobaqalarni hisobga olganda, u jamoa uchun 14 o‘yinda maydonga tushib, ikki gol urgan. Uning “Spartak” bilan amaldagi shartnomasi 2028 yilgacha tuzilgan.

«Ахмат» снова хочет арендовать Даниила Зорина
Генеральный директор клуба "Ахмат" Ахмед Айдамиров снова заявил, что они хотят арендовать полузащитника клуба "Спартак" Даниила Зорина. Об этом сообщает www.euro-football.ru.
По его словам, Даниил хороший футболист и как человек понравился команде. После завершения первого учебного сбора будут проведены новые переговоры с "Спартаком".
Если будет возможность, постараются оставить его снова на условиях аренды. При этом подчеркивается, что "Спартак" не намерен его продавать.
Напомним, что 21-летний Даниил Зорин играл за "Ахмат" во второй половине прошлого сезона чемпионата России.
Учитывая все соревнования, он вышел на поле в 14 матчах за команду и забил два гола. Его действующий контракт со "Спартаком" заключен до 2028 года.