Hvicha va Messi PSGga asosiy tarkibda chiqadi
Yakshanba kechqurun Klub Jahon chempionati chorak final doirasida “PSJ” va “Inter Mayami” jamoalari o‘ynaydi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Jamoalarning boshlang‘ich tarkibi allaqachon ma’lum bo‘ldi, quyida ular keltirilgan. “PSJ” jamoasining bosh murabbiyi Luis Enrike maydonga quyidagi futbolchilarni birinchi daqiqalardan tushirishga qaror qildi: Donnarumma, Hakimi, Pacho, Markinyos, Mendes, Neves, Vitinya, Ruis, Kvaratsxeliya, Barkola va Duye. “Inter Mayami” bosh murabbiyi Xavyer Maskerano esa o‘zining boshlang‘ich tarkibini shunday tanladi: Ustari, Veygandt, Falkon, Allen, Alba, Buskets, Redondo, Segoviya, Allende, Suarez va Messi. Ushbu o‘yin Moskva vaqti bilan soat 19:00 da boshlanadi. O‘yin jarayonini matnli translyatsiya orqali kuzatish mumkin bo‘ladi.
Ushbu bahs futbol ixlosmandlari uchun qiziqarli va muhim voqea bo‘lib, jahon miqyosidagi yirik musobaqalarda o‘z o‘rniga ega. Har ikki jamoa ham kuchli tarkib bilan maydonga tushishi kutilmoqda, shuning uchun tomoshabinlar jonli va qizg‘in o‘yinni ko‘rish imkoniyatiga ega bo‘ladi.

Хвича и Месси выйдут в основном составе ПСЖ
В воскресенье вечером в рамках четвертьфинала клубного чемпионата мира сыграют команды “ПСЖ” и “Интер Майами”. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Составы команд уже известны, ниже они приведены. Главный тренер команды “ПСЖ” Луис Энрике решил выпустить на поле следующих футболистов с первых минут: Доннарумма, Хакими, Пачо, Маркиньос, Мендес, Невес, Витинья, Руис, Кварацхелия, Баркола и Дуэ. Главный тренер “Интер Майами” Хавьер Маскерано выбрал следующий стартовый состав: Устари, Вейгандт, Фалькон, Аллен, Альба, Бускетс, Редондо, Сеговия, Алленде, Суарес и Месси. Эта игра начнется в 19:00 по московскому времени. Следить за ходом игры можно будет через текстовую трансляцию.
Этот матч является интересным и важным событием для футбольных болельщиков и занимает свое место в крупных мировых турнирах. Ожидается, что обе команды выйдут на поле с сильными составами, поэтому зрители смогут увидеть живую и захватывающую игру.