Poytaxt CSKA jamoasining darvozaboni Danila Bokov “armiya” jamoasi yarim himoyachisi Matvey Kislyakning o‘yini haqida fikr bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
U aytishicha, Matvey Nikolaich boshqaruvida o‘zini to‘liq namoyon eta oldi va ajoyib natijalar ko‘rsatmoqda. Bokov “Men uning uchun juda xursandman!
U yuqori darajadagi o‘yinchi. Eng muhimi esa, darajani pasaytirmaslik.
Biz hammamiz Matveyga ishonamiz va uni qo‘llab-quvvatlaymiz”, deb so‘zlab berdi. O‘tgan mavsumda, rossiya premer-ligasida 19 yoshli yarim himoyachi 22 ta uchrashuvda maydonga tushib, bitta gol kiritdi va golga uzatma berdi. Mavsum yakunida CSKA Rossiya kubogini qo‘lga kiritdi va premer-liga jadvalida uchinchi o‘rinni egalladi.
Jamoaning bu natijalari uning jamoaviy va shaxsiy mehnatini ko‘rsatadi. Matvey Kislyakning o‘yini jamoa uchun katta ahamiyatga ega bo‘lib, u kelajakda yanada katta yutuqlarga erishishi kutilmoqda.

Боков: Кисляк является высококлассным футболистом
Вратарь столичного ЦСКА Данила Боков высказал свое мнение о игре полузащитника армейцев Матвея Кисляка. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Он отметил, что Матвей Николаевич под руководством тренера полностью проявил себя и показывает отличные результаты. Боков сказал: “Я очень рад за него!
Он игрок высокого уровня. Самое главное — не снижать уровень.
Мы все верим в Матвея и поддерживаем его”.
В прошлом сезоне 19-летний полузащитник в российской Премьер-лиге провел 22 матча, забил один гол и сделал одну голевую передачу. По итогам сезона ЦСКА завоевал Кубок России и занял третье место в таблице Премьер-лиги.
Эти результаты команды свидетельствуют о его командном и личном труде. Игра Матвея Кисляка имеет большое значение для команды, и ожидается, что он добьется еще больших успехов в будущем.