Golovin va Pogba Monakoda kuchli juftlik bo‘ladi
Mashhur sobiq futbolchi Dmitriy Bulykin yarim himoyachi Pol Pogbaning "Monako" klubiga o‘tishi haqida fikr bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Yaqinda 32 yoshli fransuz futbolchi "qizil-oq" jamoa bilan ikki yillik shartnoma imzoladi. Bulykinning so‘zlariga ko‘ra, Pogbaga o‘z formasini tiklash uchun biroz vaqt kerak bo‘ladi. Shuningdek, sobiq futbolchi ta’kidlashicha, Pogba "Monako"da rossiyalik Aleksandr Golovin bilan yaxshi o‘yin juftligini yaratishi mumkin.
Bulykinning aytishicha, Golovin-Pogba juftligi fransuz futboli uchun yuqori saviyadagi kombinatsiya hisoblanadi. Aleksandr "Monako"ning yetakchisi bo‘lsa, Pol noyob futbol qobiliyatlariga ega. E’tiborlisi, Aleksandr Golovin "Monako"da allaqachon yetti mavsum o‘tkazgan.
U 2018 yilgi jahon chempionatidan so‘ng bu klubga o‘tgan edi. Bu ikki futbolchining birgalikdagi o‘yinlari jamoaga yangi imkoniyatlar ochishi kutilmoqda.
Shuningdek, Pogbaning jismoniy holatini yaxshilab, o‘ziga xos o‘yin uslubini "Monako" jamoasida namoyish etishi muhim hisoblanadi. Jamoa muxlislari va mutaxassislar bu transferni diqqat bilan kuzatmoqda.

Головин и Погба будут сильным дуэтом в Монако
Известный бывший футболист Дмитрий Булыкин высказался о переходе полузащитника Пола Погба в клуб "Монако". Об этом сообщает Euro-football.ru.
Недавно 32-летний французский футболист подписал двухлетний контракт с "красно-белыми". По словам Булыкина, Погбе потребуется немного времени, чтобы восстановить свою форму. Также бывший футболист отметил, что Погба может создать хорошую игровую связку с россиянином Александром Головиным в "Монако".
По словам Булыкина, дуэт Головин-Погба является высококлассной комбинацией для французского футбола. Если Александр станет лидером "Монако", то Пол обладает уникальными футбольными способностями. Важно отметить, что Александр Головин уже провел в "Монако" семь сезонов.
Он перешел в этот клуб после чемпионата мира 2018 года. Ожидается, что совместные игры этих двух футболистов откроют команде новые возможности.
Также важно, чтобы Погба улучшил свою физическую форму и продемонстрировал свой уникальный стиль игры в команде "Монако". Фанаты и специалисты внимательно следят за этим трансфером.