Pedro: Zenit Dinamoga qarshi o‘yinda g‘alaba qozondi
Zenit jamoasi qanot himoyachisi Pedro Daghistonning Makhachkala shahridagi Dinamo jamoasi bilan o‘tkazilgan do‘stona o‘yini haqida fikr bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Sankt-Peterburg jamoasi o‘yinda 2:0 hisobida g‘alaba qozondi. Pedro so‘zlariga ko‘ra, jamoa hozirda tayyorgarlik jarayonida bo‘lib, bu bosqichda barcha o‘yinlar qiyin kechmoqda.
Biroq ularning o‘yini juda yaxshi bo‘lganini ta’kidladi. Yaqinda navbatdagi o‘yinda yana maydonga chiqishlarini aytdi.
Ushbu fikrlarni hujumchi yarim himoyachi Matc TV telekanaliga bergan intervyusida bildirgan. Sankt-Peterburg jamoasi navbatdagi do‘stona o‘yinni Kaliningrad shahrining Baltika jamoasi bilan o‘tkazadi.
Ushbu o‘yinda jamoalar 6 iyul, yakshanba kuni maydonga tushadi. Shuni eslatib o‘tish joizki, o‘tgan mavsumda Rossiya Premer-ligasida Zenit jamoasi ikkinchi o‘rinni egallagan.
Jamoa yangi mavsumga puxta tayyorgarlik ko‘rmoqda va muvaffaqiyatli natijalar ko‘rsatishga intilmoqda.

Педро: Зенит одержал победу в матче против Динамо
Команда Зенит, защитник Педро высказался о товарищеском матче с командой Динамо, который прошел в городе Махачкала, Дагестан. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Команда из Санкт-Петербурга одержала победу со счетом 2:0. По словам Педро, команда сейчас находится на этапе подготовки, и на этом этапе все матчи проходят сложно.
Однако он отметил, что их игра была очень хорошей. Он сказал, что скоро снова выйдет на поле в следующем матче.
Эти мысли он высказал в интервью телеканалу Матч ТВ. Команда Санкт-Петербурга проведет следующий товарищеский матч с командой Балтика из города Калининград.
В этом матче команды выйдут на поле 6 июля, в воскресенье. Стоит отметить, что в прошлом сезоне команда Зенит заняла второе место в Российской Премьер-Лиге.