Natxo: CSKA Krasnodarni Superkubokda mag‘lub etadi
Sobiq CSKA futbolchisi Bibras Natxo Rossiya Superkubogi doirasidagi CSKA va «Krasnodar» o‘rtasidagi o‘yinga oid fikrlarini bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
U «Krasnodar» jamoasini juda kuchli deb hisoblaydi. Natxo ta’kidlaganidek, CSKA o‘zining kuchli an’analariga ega, shuning uchun jamoaga oson bo‘lmaydi.
U kelayotgan o‘yinda kuchli raqobat bo‘lishini kutmoqda, ammo «qizil-ko‘k» jamoa «sigirlar»ni mag‘lub etishiga ishonadi. O‘tgan mavsum yakunlariga ko‘ra, «Krasnodar» Rossiya chempioni bo‘lgan bo‘lsa, CSKA mamlakat kubogini qo‘lga kiritgan.
Jamoalar o‘rtasidagi Superkubok uchrashuvi 12 iyulda Kazan shahrida bo‘lib o‘tadi va Moskva vaqti bilan soat 18:00da boshlanadi. Ushbu bahs jamoalar uchun muhim sanaga aylanib, muxlislar o‘rtasida katta qiziqish uyg‘otmoqda.
Har ikkala jamoa ham g‘alaba uchun bor kuchini sarflashga tayyor. Superkubok o‘yini nafaqat sovrin uchun, balki joriy mavsumdagi jamoalarning kuchini sinash imkoniyatidir.

Натхо: ЦСКА Краснодара победит в Суперкубке
Бывший игрок ЦСКА Бибрас Натхо высказал свои мысли о матче между ЦСКА и «Краснодаром» в рамках Российского Суперкубка. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Он считает команду «Краснодара» очень сильной. Как отметил Натхо, у ЦСКА есть свои сильные традиции, поэтому команде будет нелегко.
Он ожидает сильной конкуренции в предстоящем матче, но «красно-синие» уверены в победе над «быками». По итогам прошлого сезона «Краснодар» стал чемпионом России, а ЦСКА завоевал Кубок страны.
Матч за Суперкубок между командами пройдет 12 июля в Казани и начнется в 18:00 по московскому времени. Этот поединок становится важной датой для команд и вызывает большой интерес среди болельщиков.
Обе команды готовы отдать все силы ради победы. Игра за Суперкубок — это не только трофей, но и возможность проверить силы команд в текущем сезоне.