Mihail Smolov, sobiq Krasnodar jamoasi hujumchisi Fyodor Smolovning otasi, o‘g‘li bilan bog‘liq mojaro haqida fikr bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
U o‘z o‘g‘li ishtirokidagi voqea haqida bugun bilganini aytdi. May oxirida Moskva shahridagi bir kafeda Fyodor Smolov ikki kishini urgani haqida xabarlar tarqaldi.
Shunga qaramay, futbolchiga nisbatan jinoiy ish ochilmasligi ma’lum bo‘ldi. Mihail Smolovning so‘zlariga ko‘ra, voqea sodir bo‘lgan bo‘lsa, albatta sabablari bor.
U o‘zi katta yoshdagi inson sifatida bu masalani hal qiladi. Hozirgi vaqtda 35 yoshdagi futbolchi erkin agent hisoblanadi.
O‘tgan mavsumda u Krasnodar jamoasi tarkibida Rossiya chempioni bo‘lgan. Bu hodisa futbolchining shaxsiy hayotiga salbiy ta’sir ko‘rsatmasligi lozim.
Shu bilan birga, barcha taraflarning huquqlari hurmat qilinishi muhimdir. Futbolchi o‘z ishlarini tinchlik va adolat asosida hal etishi kutilmoqda.
Smolovning kelajakdagi faoliyati va shaxsiy hayoti haqida qo‘shimcha ma’lumotlar vaqt o‘tishi bilan ma’lum bo‘ladi. Bu boradagi yangiliklarni kuzatib borish muhimdir.

Фёдор Смолов отец высказал мнение по поводу конфликта
Михаил Смолов, отец бывшего нападающего Краснодара Фёдора Смолова, прокомментировал инцидент, связанный с его сыном. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Он сказал, что сегодня узнал о происшествии с участием своего сына. В конце мая появились сообщения о том, что Фёдор Смолов ударил двоих человек в кафе в Москве.
Тем не менее, стало известно, что уголовное дело в отношении футболиста не будет возбуждено. По словам Михаила Смолова, если инцидент действительно произошёл, у него определённо есть причины.
Он, как взрослый человек, решит этот вопрос. В настоящее время 35-летний футболист является свободным агентом.
В прошлом сезоне он стал чемпионом России в составе команды Краснодара. Этот инцидент не должен негативно сказаться на личной жизни футболиста.
При этом важно, чтобы права всех сторон были уважены. Ожидается, что футболист решит свои дела на основе мира и справедливости.
Дополнительная информация о будущем Смолова и его личной жизни станет известна с течением времени. Важно следить за новостями по этому поводу.