Fyodor Smolov kafe janjalida shovqin sabab bo‘ldi
Sobiq “Krasnodar” hujumchisi Fyodor Smolovning kafe mehmonlari bilan janjal yuzaga kelishining sabablari haqida ma’lumot paydo bo‘ldi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
“Sport-Express” nashrining xabar berishicha, Smolov va uning do‘stlariga shovqin-suron qilgani uchun eslatma berilgan. Keyin futbolchi barchadan uzr so‘rab, hisobni yopishni taklif qilgan.
Manbaning aytishicha, ayni paytda bir stol atrofidan haqoratli so‘zlar eshitilgan. Smolov vaziyatni tinch yo‘l bilan hal qilishga harakat qilgan, ammo janjal kichik janjalga aylangan.
Shuningdek, mish-mishlarga ko‘ra, janjaldan so‘ng Smolovdan pul talab qilingan, biroq u to‘lashdan bosh tortgan. Shu sababdan janjal videosi internetga tarqalgan.
O‘tgan mavsumda Smolov “Krasnodar” jamoasi safida o‘ynagan va Rossiya chempioni bo‘lgan. Ushbu voqea futbolchining shaxsiy hayotida yuzaga kelgan notinch vaziyat sifatida baholanmoqda.
Futbolchi va uning atrofidagilar o‘zaro tushunmovchiliklarni hal qilishga harakat qilgani ma’lum. Mana shunday hodisalar sportchilarning jamoatchilik oldidagi imidjiga ta’sir ko‘rsatishi mumkinligi ta’kidlanadi.

Марсин Булка присоединился к клубу Саудовской Аравии
Появилась информация о причинах конфликта бывшего нападающего "Краснодара" Фёдора Смолова с гостями кафе. Об этом сообщает Euro-football.ru.
По данным издания "Спорт-Экспресс", Смолову и его друзьям сделали замечание за шум. Затем футболист извинился и предложил закрыть вопрос.
По словам источника, в данный момент со стола слышались оскорбительные слова. Смолов пытался решить ситуацию мирным путем, но конфликт перерос в небольшую ссору.
Также, по слухам, после конфликта с Смолова потребовали деньги, но он отказался платить. Именно поэтому видео с ссорой распространилось в интернете.
В прошлом сезоне Смолов играл за команду "Краснодар" и стал чемпионом России. Этот инцидент оценивается как возникшая напряженная ситуация в личной жизни футболиста.
Известно, что футболист и его окружение пытались разрешить недоразумения. Подчеркивается, что подобные события могут повлиять на имидж спортсменов перед общественностью.