Semshov PSJ va Real finalini kim yutishini aytdi
Chorshanba kuni kechqurun Klub jahon chempionati finalining ikkinchi yo‘llanmasi uchun «PSJ» hamda «Real» jamoalari o‘rtasida bahs bo‘lib o‘tadi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Ushbu o‘yinga taniqli sobiq futbolchi Igor Semshov o‘z taxminini bildirdi. U Luis Enrike boshqaruvidagi jamoa g‘alaba qozonishiga ishonch bildirgan.
Semshovning fikricha, g‘alaba bosimga bardosh berib, o‘yinning so‘nggi daqiqalaridagi imkoniyatlardan samarali foydalangan jamoa qo‘lga kiritadi. U «PSJ»ning g‘alaba qozonishiga pul tikishni tavsiya qilmoqda.
«PSJ» va «Real» o‘rtasidagi o‘yin 9 iyul kuni Moskva vaqti bilan soat 22:00 da boshlanadi. Ushbu o‘yinni to‘liq va batafsil kuzatib borish uchun LiveResult portali tomonidan taqdim etiladigan matnli translyatsiya mavjud bo‘ladi.
Klub jahon chempionatining birinchi finalchisi esa seshanba kuni aniqlanadi. Bu nom «Fluminense» va «Chelsi» jamoalari o‘rtasidagi o‘yinda g‘olib chiqqan jamoaga nasib etadi.

Семшов сказал, кто выиграет финал ПСЖ и Реала
В среду вечером пройдет матч между командами «ПСЖ» и «Реал» за вторую путевку в финал клубного чемпионата мира. Об этом сообщает Euro-football.ru.
К этому матчу свое предположение высказал известный бывший футболист Игорь Семшов. Он выразил уверенность, что команда под руководством Луиса Энрике одержит победу.
По мнению Семшова, победу одержит команда, которая сможет выдержать давление и эффективно воспользоваться возможностями в последние минуты игры. Он рекомендует ставить на победу «ПСЖ».
Матч между «ПСЖ» и «Реалом» начнется 9 июля в 22:00 по московскому времени. Для полного и подробного наблюдения за этой игрой будет доступна текстовая трансляция, предоставляемая порталом LiveResult.
Первый финалист клубного чемпионата мира будет определен во вторник. Это название достанется команде, которая победит в матче между «Флуминенсе» и «Челси».