Arsen Zakaryan "Real Sosyedad"dagi mashg‘ulotni og‘riq tufayli oldindan yakunladi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Jurnalistlar va muxlislar uning yangi jarohati haqida gapirishdi, ammo Ispaniya klubi bu borada yaxshi xabar berdi – rossiyalik futbolchi jarohatlanmagan. "Arsendagi jarohat yo‘q, shifokorlar buni rad etdi.
Uning faqat qalamush mushagida og‘rig‘i bor va u shu og‘riq o‘tguncha shaxsiy dastur bo‘yicha shug‘ullanadi", deb ma’lum qildi "Real Sosyedad" matbuot xizmati Sport24 nashriga. "Real Sosyedad" safida Arsen Zakaryan 44 rasmiy o‘yin o‘tkazdi.
U o‘yinlarda ikki gol urdi va uchta samarali uzatma berdi. Zakaryanning amaldagi shartnomasi 2029 yil o‘rtalarigacha mo‘ljallangan.

Real Сосьедад сообщил, что Закарян без травм
Арсен Закарян завершил тренировку в "Реал Сосьедад" досрочно из-за боли. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Журналисты и болельщики обсуждали его новую травму, однако испанский клуб сообщил хорошие новости – российский футболист не травмирован. "У Арсена нет травмы, врачи это опровергли.
У него только болит мышца в области икры, и он будет заниматься по индивидуальной программе, пока эта боль не пройдет", – сообщили в пресс-службе "Реал Сосьедад" изданию Sport24. В составе "Реал Сосьедад" Арсен Закарян провел 44 официальных матча.
Он забил два гола и сделал три результативные передачи. Контракт Закаряна действует до середины 2029 года.