Agkatsev Superkubok uchun xursandchilik bilan tayyorlanmoqda
«Krasnodar» jamoasi darvozaboni Stanislav Agkatsev OLIMPBET Rossiya Superkubogi uchun tayyorgarlik jarayonlari haqida so‘zlab berdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
U o‘z jamoasi ishga va futbolga juda qattiq sog‘inganini ta’kidladi. Agkatsev Superkubok o‘yini uchun katta xursandchilik bilan tayyorlanayotganlarini aytdi.
Eng muhimi, hech kim o‘zini ortiqcha ishonch bilan o‘ynashga yo‘l qo‘ymasligi kerakligini ta’kidladi. U jamoa a’zolariga o‘yinda doimo yuqori darajada harakat qilish zarurligini eslatdi.
Ushbu o‘yin mamlakat chempioni «Krasnodar» va kubok g‘olibi CSKA jamoalari o‘rtasida bo‘lib o‘tadi. Uchrashuv 12 iyul kuni Qozon shahrida tashkil etiladi.
Mazkur mavsumda CSKA bosh murabbiyi o‘zgardi, Marko Nikolić o‘rniga shveysariyalik mutaxassis Fabio Chelestini ish boshladi. Bu o‘zgarishlar jamoaning yangi strategiyasini shakllantirishga xizmat qilmoqda.
Jamoalar o‘rtasidagi bahs katta qiziqish bilan kutilyapti va muxlislar yuqori saviyadagi futbolni ko‘rishni istashmoqda.

Agkatsev с радостью готовится к Суперкубку
Вратарь команды «Краснодар» Станислав Агкатцев рассказал о процессе подготовки к Суперкубку ОЛИМПБЕТ России. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Он отметил, что его команда очень соскучилась по работе и футболу. Агкатцев сказал, что они готовятся к игре за Суперкубок с большим удовольствием.
Самое главное, никто не должен позволять себе играть с излишней самоуверенностью. Он напомнил членам команды о необходимости всегда действовать на высоком уровне в игре.
Эта игра пройдет между чемпионом страны «Краснодаром» и обладателем кубка ЦСКА. Встреча состоится 12 июля в городе Казань.
В этом сезоне у ЦСКА сменился главный тренер, швейцарский специалист Фабио Челестини пришел на место Марко Николича. Эти изменения служат для формирования новой стратегии команды.
Матч между командами ожидается с большим интересом, и болельщики хотят увидеть футбол высокого уровня.