Pedro faoliyatini Barselonada yakunlamoqchi
Sobiq kataloniyaning "Barselona" jamoasi hujumchisi Pedro Rodriges o‘zining futbol faoliyatini qisman yoki to‘liq "Barselona"da yakunlashni xohlashini bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
U hatto ushbu jamoaga qarshi ramziy do‘stlik o‘yinida maydonga tushishni istaydi. Ispaniyalik hujumchining so‘zlariga ko‘ra, faoliyatini yakunlash vaqti yaqinlashmoqda va bu jarayon ehtimol keyingi yozda amalga oshishi mumkin.
Pedro klub prezidenti bilan "Kamp Nou"da faoliyatini yakunlash imkoniyati haqida suhbatlashganini aytdi. U "Barselona" uning uchun juda muhim va qadrli klub bo‘lganini ta’kidladi.
Ma’lumot uchun, Pedro "Barselona" safida Xosep Gvardiola boshqaruv davrida o‘ynagan. Uning "Barselona"da o‘tkazgan yillari futbol karerasining eng yorqin davri hisoblanadi.
Pedro Rodrigesning jamoaga bo‘lgan sadoqati va mehr-muhabbati ko‘plab muxlislar tomonidan qadrlanadi. Hozirda u faoliyatini yakunlash haqida jiddiy o‘ylamoqda va o‘zining orzusini amalga oshirish uchun imkoniyat izlamoqda.

Педро хочет завершить свою карьеру в Барселоне
Бывший нападающий каталонской "Барселоны" Педро Родригес заявил, что хочет завершить свою футбольную карьеру частично или полностью в "Барселоне". Об этом сообщает Euro-football.ru.
Он даже хочет выйти на поле в символической дружеской игре против этой команды. По словам испанского нападающего, время завершения карьеры приближается, и этот процесс, возможно, может произойти следующим летом.
Педро сказал, что обсуждал с президентом клуба возможность завершения карьеры на "Камп Ноу". Он подчеркнул, что "Барселона" была для него очень важным и ценным клубом.
Для справки, Педро играл в составе "Барселоны" в период управления Хосепа Гвардиолы. Его годы в "Барселоне" считаются самым ярким периодом в футбольной карьере.
Преданность и любовь Педро Родригеса к команде ценятся многими болельщиками. В настоящее время он серьезно размышляет о завершении карьеры и ищет возможности для реализации своей мечты.