Kolyvanov Dinamo va Baltika o‘yinini baholadi
Rossiya milliy terma jamoasi sobiq futbolchisi Igor Kolyvanov Premyer-liganing birinchi turi doirasida Moskvadagi Dinamo va Kaliningradning Baltika jamoalari o‘rtasidagi o‘yindan kutganlarini bildirib o‘tdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Unga ko‘ra, birinchi turdagi har qanday o‘yinda kutilmagan holatlar yuz berishi mumkin, shu jumladan Dinamo va Baltika o‘rtasidagi uchrashuvda ham. Kolyvanovning fikricha, maydonda kuchli va erkaklarcha kurash bo‘ladi.
Bu haqda u Matc TV telekanalida bergan intervyusida ta’kidladi. Mazkur o‘yin Premyer-liganing birinchi turidagi dastlabki o‘yin bo‘lib, 18 iyul kuni Moskvadagi VTB Arena stadionida o‘tkaziladi.
O‘yinning boshlanish vaqti Moskva vaqti bilan soat 20:30 da rejalashtirilgan. Ushbu uchrashuv futbol ishqibozlari uchun qiziqarli va muhim voqea bo‘lishi kutilmoqda.
Shuningdek, o‘yinda jamoalarning jamoaviy harakati va taktikalari muhim rol o‘ynaydi. Futbolchilar maydonda o‘zlarining eng yaxshi o‘yinlarini namoyish etishga harakat qilishadi.

Колянов оценил игру Динамо и Балтики
Бывший футболист сборной России Игорь Колянов высказал свои ожидания от матча между московским Динамо и калининградской Балтикой в рамках первого тура Премьер-лиги. Об этом сообщает Euro-football.ru.
По его словам, в любом матче первого тура могут произойти неожиданные ситуации, в том числе и в встрече между Динамо и Балтикой. Колянов считает, что на поле будет сильная и мужская борьба.
Об этом он отметил в интервью на телеканале Матч ТВ. Данный матч станет первым в первом туре Премьер-лиги и пройдет 18 июля на стадионе ВТБ Арена в Москве.
Время начала матча запланировано на 20:30 по московскому времени. Эта встреча ожидается как интересное и важное событие для футбольных болельщиков.
Кроме того, в игре важную роль будут играть командные действия и тактики команд. Футболисты постараются продемонстрировать свои лучшие игры на поле.