Jordi Tur «SKA-Xabarovsk»ga ikki yilga qo‘shildi
Ispaniyalik yarim himoyachi Jordi Tur «SKA-Xabarovsk» jamoasiga qo‘shildi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Klub matbuot xizmati ma’lumotiga ko‘ra, 27 yoshli futbolchi bilan ikki yillik mehnat shartnomasi imzolandi. Yarim himoyachi allaqachon Xabarovsk jamoasiga qo‘shilgan.
Jordi Tur futbol faoliyatini Kataloniya «Barselona» akademiyasida boshlagan. «SKA-Xabarovsk» klubi matbuot xizmati yangi futbolchini jamoaga iliq kutib olganini ma’lum qildi.
O‘tgan mavsumda Xabarovsk jamoasi PARI birinchi ligasida 34 o‘yinda 53 ochko to‘plab, musobaqa jadvalida oltinchi o‘rinni egallagan. Jamoa yangi mavsumda ham yaxshi natijalar ko‘rsatishni maqsad qilgan.
Jordi Turning kelishi jamoaning hujum va yarim himoya chizig‘ini mustahkamlashga xizmat qiladi. Klub rahbariyati va murabbiylar jamoa tarkibini yanada kuchaytirish uchun harakat qilmoqda.
Futbolchilar va ishchi guruh yangi mavsumga jiddiy tayyorgarlik ko‘rmoqda. Xabarovsk jamoasi muxlislariga yangi mavsumda omad tilanadi.

Хорди Тур присоединился к «СКА-Хабаровск» на два года
Испанский полузащитник Хорди Тур присоединился к команде «СКА-Хабаровск». Об этом сообщает Euro-football.ru.
По информации пресс-службы клуба, с 27-летним футболистом подписан двухлетний трудовой контракт. Полузащитник уже присоединился к команде Хабаровска.
Хорди Тур начал свою футбольную карьеру в академии каталонской «Барселоны». Пресс-служба клуба «СКА-Хабаровск» сообщила, что новый футболист был тепло встречен в команде.
В прошлом сезоне команда Хабаровска набрала 53 очка в 34 матчах в первой лиге PARI, заняв шестое место в турнирной таблице. Команда ставит цель показать хорошие результаты в новом сезоне.
Приход Хорди Тура поможет укрепить атакующую и полузащитную линии команды. Руководство клуба и тренеры работают над усилением состава команды.
Футболисты и рабочая группа серьезно готовятся к новому сезону. Болельщикам команды Хабаровска желают удачи в новом сезоне.