Tashuev: Dinamo yangi mavsumda kuchli o‘yin ko‘rsatadi
Rossiyalik murabbiy Sergey Tashuev yangi mavsumning birinchi turidan oldin Moskva «Dinamo» jamoasi haqida fikr bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
U klubning tarkibi juda kuchli ekanini ta’kidladi va jamoa yangi mavsumda o‘z imkoniyatlarini ko‘rsatishi mumkinligini aytdi. Tashuev bu boradagi fikrini ishonchdan ko‘ra, tahlilga asoslashini ma’lum qildi.
Uning so‘zlariga ko‘ra, bu faqat ishonch masalasi emas, balki puxta tahlil qilish natijasidir. Eslatib o‘tamiz, joriy haftaning juma kuni Moskva «Dinamo» jamoasi «Baltika» bilan Rossiya Premyer Ligasi 2025/26 mavsumining birinchi o‘yinida maydonga tushadi.
Ushbu uchrashuv Valeriy Karpinning «Dinamo» bosh murabbiyi sifatida debyut o‘yini hisoblanadi. Rasmiy matnli translyatsiya va o‘yinga oid barcha yangiliklar saytimizda taqdim etiladi.

Ташуев: Динамо в новом сезоне покажет сильную игру
Российский тренер Сергей Ташуев высказал свое мнение о московском «Динамо» перед первым туром нового сезона. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Он отметил, что состав клуба очень сильный и команда может продемонстрировать свои возможности в новом сезоне. Ташуев заявил, что основывает свое мнение не на уверенности, а на анализе.
По его словам, это не только вопрос уверенности, но и результат тщательного анализа. Напомним, что в эту пятницу московское «Динамо» выйдет на поле в первом матче сезона 2025/26 Российской Премьер-Лиги против «Балтики».
Этот матч станет дебютной игрой Валерия Карпина в качестве главного тренера «Динамо». Официальная текстовая трансляция и все новости о матче будут представлены на нашем сайте.