Sebalyos xatosi «Real»ning mag‘lubiyatiga sabab bo‘ldi
Madridning "Real" futbolchilari klub tomonidan Klub jahon chempionatidagi ishtiroklari uchun bonus olgan. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Transfer News Live manbasiga ko‘ra, Marca nashriga tayanib, "Real"ning asosiy jamoasi futbolchilarining har biri 280 ming yevro miqdorida mukofot olgan. Klub jahon chempionati Qo‘shma Shtatlarda o‘tkazilgan.
"Real" turnirning yarim final bosqichiga yetib borgan, ammo "PSJ"ga 0:4 hisobida mag‘lub bo‘lgan. Parijliklar esa finalda "Chelsi"ga 0:3 hisobida yirik hisobda yutqazgan.
Yozda "Real"ning bosh murabbiyi lavozimiga Xabi Alonso tayinlangan edi. Klub jahon chempionatida u jamoani boshqarishni boshlagan.
Hozirda "Real" futbolchilari ta’tilda. Ushbu bonuslar jamoaning xalqaro musobaqadagi muvaffaqiyatlarini e’tirof etish maqsadida berildi.
Futbolchilar va murabbiylar jamoaning kelgusi muvaffaqiyatlari uchun tayyorgarlik ko‘rmoqda.
Luis Enrike: "Chelsi"ni tanlashimiz qulayroq bo‘lardi
"Pari Sen-Jermen" bosh murabbiyi Luis Enrike Yevropa Chempionlar ligasi 1/8 final bosqichida jamoasi uchun qaysi raqib qulayroq bo‘lishi haqida o‘z fikrlarini bildirdi. Bu haqda Zamin.uz
Sport Bugun, 12:42
Ispaniya La Ligasining 25-turida Madriddagi «Real» jamoasi safarda «Osasuna»ga qarshi bahs olib bordi va kutilmaganda 1:2 hisobida mag‘lub bo‘ldi. Bu haqda Zamin.uz xabar berdi. Uchrashuvdan so‘ng
Benzema va bosh murabbiy o‘rtasida kelishmovchilik yuzaga keldi
"Al-Hilol" futbol klubi hujumchisi Karim Benzema yaqinda bo‘lib o‘tgan o‘yin tanaffusida jamoa bosh murabbiyi bilan kelishmovchilikka duch kelgani haqida xabar tarqaldi. Bu haqda Zamin.uz
Sarri "Kalyari" bilan durangdan norozi bo‘ldi
"Latsio" jamoasining bosh murabbiyi Mauritsio Sarri Italiya A Seriyasining 26-turida "Kalyari" bilan o‘yin natijasidan norozi ekanligini bildirdi. Bu haqda Zamin.uz xabar berdi.
Ronaldu dubli "Al-Nasr"ga peshqadamlikni qaytardi
"Al-Nasr" klubi hujumchisi Krishtianu Ronaldu jamoasining "Al-Hazm"ga qarshi kechgan o‘yinda 4:0 hisobida erishgan yirik g‘alabasidan so‘ng o‘z fikrlarini bildirdi. Bu haqda
Sport Bugun, 11:01
Ronaldu dubl qayd etdi, "An-Nasr" yirik g‘alaba qozondi
Saudiya Arabistoni Professional ligasining 23-turida "An-Nasr" jamoasi o‘z maydonida "Al-Xazem"ni qabul qilib, 4:0 hisobida ishonchli g‘alabaga erishdi. Bu haqda Zamin.uz xabar

Реальным футболистам был выдан бонус за клубный чемпионат мира
Футболисты мадридского "Реала" получили бонус от клуба за участие в клубном чемпионате мира. Об этом сообщает Euro-football.ru.
По данным Transfer News Live, ссылаясь на издание Marca, каждый из игроков основной команды "Реала" получил вознаграждение в размере 280 тысяч евро. Клубный чемпионат мира проходил в Соединенных Штатах.
"Реал" дошел до полуфинала турнира, но потерпел поражение от "ПСЖ" со счетом 0:4. Парижане же в финале крупно проиграли "Челси" со счетом 0:3.
Летом на пост главного тренера "Реала" был назначен Хаби Алонсо. На клубном чемпионате мира он начал управлять командой.
В настоящее время футболисты "Реала" находятся на каникулах. Эти бонусы были выданы в знак признания успехов команды на международных соревнованиях.
Футболисты и тренеры готовятся к будущим успехам команды.
Главный тренер миланского "Интера" Кристиан Киву поделился своими мыслями перед ответным матчем плей-офф Лиги чемпионов против норвежского "Будё-Глимт". Об этом сообщает
В 23-м туре Саудовской Про-лиги команда "Ан-Наср" на своем поле разгромила "Аль-Хазм" со счетом 4:0. Об этом сообщает Zamin.uz. Главным героем этого матча стал Криштиану Роналду.
Вокруг мадридского клуба «Реал» снова остро стоит вопрос тренеров, и эта тема вызывает широкие обсуждения. Об этом сообщает Zamin.uz. В частности, поражение со счётом 1:2 в матче против «Осасуны»
Спорт Сегодня, 13:03
Allegri: "Интер" главный претендент на чемпионство
Массимилиано Аллегри, главный тренер команды "Милан", высказался о борьбе за чемпионство в текущем сезоне итальянской Серии А. Об этом сообщает Zamin.uz. Об этом сообщает euro-football.ru.