Spartak Baltikaga qarshi g‘alaba uchun maydonda
Sobiq «Spartak» jamoasi hujumchisi Aleksandr Prudnikov fikricha, Rossiya Premyer Ligasi ikkinchi turida «Baltika» jamoasiga qarshi bo‘ladigan o‘yin poytaxt jamoasi uchun ruhiy jihatdan muhim ahamiyatga ega. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Prudnikovning ta’kidlashicha, shanba kuni o‘tkaziladigan o‘yinda uch ochko qo‘lga kiritish ichki taranglikni kamaytirishga yordam beradi. U «Spartak» uchun hozir eng muhim vazifa g‘alaba qozonish ekanligini aytadi.
G‘alaba jamoaning barcha kamchiliklarini yopib, mavsum boshida ruhiy holatiga ijobiy ta’sir ko‘rsatadi. Ushbu o‘yin bugun «qizil-oq» jamoa maydonida bo‘lib o‘tadi.
O‘yinning borishini matnli translyatsiya orqali quyidagi havola orqali kuzatish mumkin. Bu uchrashuv jamoa uchun yangi mavsumdagi muhim burilish nuqtasi bo‘lib, muxlislar uchun katta qiziqish uyg‘otadi.

Спартак на поле за победу над Балтикой
Бывший нападающий команды «Спартак» Александр Прудников считает, что игра против команды «Балтика» во втором туре Российской Премьер-Лиги имеет важное психологическое значение для столичной команды. Об этом сообщает Euro-football.ru.
По словам Прудникова, получение трех очков в игре, которая пройдет в субботу, поможет снизить внутреннее напряжение. Он говорит, что для «Спартака» сейчас самая важная задача — одержать победу.
Победа закроет все недостатки команды и положительно скажется на психологическом состоянии в начале сезона. Эта игра пройдет сегодня на поле «красно-белых».
Следить за ходом игры можно по текстовой трансляции по следующей ссылке. Эта встреча станет важной поворотной точкой для команды в новом сезоне и вызовет большой интерес у болельщиков.