Krasnodar va Dinamo o‘rtasida muhim uchrashuv bo‘lib o‘tadi
Uchinchi tur doirasidagi markaziy uchrashuvlardan biri Moskvaning Dinamo jamoasi va amaldagi chempion Krasnodar klubi o‘rtasida bo‘lib o‘tadi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Ushbu uchrashuv mehmon maydonida o‘tkaziladi. Bu haqda Spartak jamoasining sobiq futbolchisi Yegor Titov o‘z fikrlarini bildirdi.
Uning so‘zlariga ko‘ra, har ikki jamoa hozirda zaif ko‘rinmoqda. Shu bois, u bu uchrashuvda ehtiyotkorlik bilan yondashishini va har ikkala jamoa ham gol urishini taxmin qilmoqda.
Mazkur uchrashuv Krasnodar klubining o‘z maydonida, ya’ni "Buqalar" stadionida, shanba kuni, 2-avgust kuni o‘tkazilishi belgilangan. O‘yin boshlanish vaqti Moskva vaqti bilan soat 20:30 ga rejalashtirilgan.
Hozirgi vaqtda Murad Musayev boshchiligidagi Krasnodar jamoasi Rossiya Premyer-ligasi turnir jadvalida to‘qqizinchi o‘rinda bormoqda. Dinamo jamoasi esa yettinchi pog‘onani egallab turibdi.

В Краснодаре пройдет важная встреча между Краснодаром и Динамо
Одним из центральных матчей третьего тура станет встреча между московским клубом Динамо и действующим чемпионом клубом Краснодар. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Этот матч пройдет на поле хозяев. Об этом высказал свое мнение бывший футболист команды Спартак Егор Титов.
По его словам, обе команды в настоящее время выглядят слабо. Поэтому он предполагает, что в этом матче будет осторожный подход, и обе команды смогут забить гол.
Матч запланирован на субботу, 2 августа, на стадионе "Быки" в Краснодаре. Время начала игры запланировано на 20:30 по московскому времени.
В настоящее время команда Краснодара под руководством Мурада Мусаева занимает девятое место в таблице Российской Премьер-лиги. Команда Динамо находится на седьмой позиции.