Buznikin: Krasnodar mag‘lubiyatdan keyin o‘zgarish kutmoqda
Maksim Buznikin ilgari futbolchi bo‘lgan, hozirda esa “Krasnodar” sport bo‘limi rahbari lavozimida ishlamoqda. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
U jamoa so‘nggi o‘yinlardagi omadsizliklar seriyasini to‘xtatishga qat’iy bel bog‘laganini ta’kidladi. Buznikinning so‘zlariga ko‘ra, “Krasnodar” ketma-ket ikki uchrashuvda mag‘lubiyatga uchragan.
Bu natijalar jamoa uchun o‘ylashga asos beradi. Buznikin bugungi o‘yinda “Krasnodar” o‘z muxlislariga o‘zini ko‘rsatishga va natijani yaxshilashga harakat qilishiga ishonch bildirgan.
“Krasnodar” Rossiya chempionatida “Lokomotiv” jamoasiga va Fonbet Rossiya Kubogi guruh bosqichida “Krylya Sovetov”ga bir xil 1:2 hisobida yutqazdi. Hozirda “Krasnodar” Moskvaning “Dinamo” jamoasiga qarshi Rossiya Premyer-ligasining uchinchi turi doirasida o‘yin o‘tkazmoqda.
Uchrashuvning borishini matnli onlayn tarzda kuzatib borish mumkin. Klub rahbariyatining fikriga ko‘ra, jamoa oldinda o‘z o‘yinini yaxshilash va muxlislarni xursand qilish uchun barcha kuchini safarbar etadi.

Бузникин: Краснодар ждет изменений после поражения
Максим Бузникин ранее был футболистом, а сейчас работает на должности руководителя спортивного отдела «Краснодара». Об этом сообщает Euro-football.ru.
Он отметил, что твердо намерен остановить серию неудач команды в последних играх. По словам Бузникина, «Краснодар» потерпел поражение в двух подряд матчах.
Эти результаты дают команде повод для размышлений. Бузникин выразил уверенность, что в сегодняшней игре «Краснодар» постарается показать себя своим болельщикам и улучшить результат.
«Краснодар» в российском чемпионате проиграл команде «Локомотив» и в группе Кубка России «Фонбет» команде «Крылья Советов» с одинаковым счетом 1:2. В настоящее время «Краснодар» проводит матч против московского «Динамо» в рамках третьего тура Российской Премьер-Лиги.
Ход встречи можно отслеживать в текстовом онлайн-формате. По мнению руководства клуба, команда мобилизует все силы, чтобы улучшить свою игру и порадовать болельщиков.