CSKA Zenit bilan durangdan qoniqmadi, biroq ochko oldi
CSKA jamoasining qanot himoyachisi Milan Gayich Rossiya chempionatining uchinchi turida Sankt-Peterburgning Zenit jamoasiga qarshi o‘yindan keyin natija haqida fikr bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Uchrashuv Gazprom Arenada o‘tkazilib, 1:1 hisobida durang bilan yakunlandi. Milan Gayichning so‘zlariga ko‘ra, Sankt-Peterburgda o‘ynash juda murakkab.
Uning ta’kidlashicha, Zenit jamoasi kuchli va o‘z imkoniyatidan unumli foydalandi. Shu sababli bahs 1:1 hisobida tugadi.
Futbolchining aytishicha, CSKA futbolchilari natijadan to‘liq mamnun emaslar, biroq bir ochko olindi va jamoa keyingi uchrashuvlarga tayyorgarlik ko‘rmoqda. Moskvadagi jamoa uchta o‘yin o‘tkazib, besh ochko jamg‘ardi va hozirda Premer-liga turnir jadvalida ettinchi o‘rinda bormoqda.
Rossiya chempionatining to‘rtinchi turida CSKA o‘z maydonida Qozonning Rubin jamoasiga qarshi bahs olib boradi. Jamoa navbatdagi uchrashuvda g‘alaba uchun harakat qiladi va musobaqada yuqoriroq pog‘onaga ko‘tarilishni maqsad qilgan.

ЦСКА остался недоволен ничьей с Зенитом, однако набрал очко
Защитник ЦСКА Милан Гайич высказал свое мнение о результате матча против питерского Зенита в третьем туре чемпионата России. Об этом сообщает Euro-football.ru.
Встреча прошла на Газпром Арене и завершилась вничью 1:1. По словам Милана Гайича, играть в Санкт-Петербурге очень сложно.
Он отметил, что команда Зенита сильная и эффективно использовала свои возможности. Поэтому матч завершился со счетом 1:1.
Футболист сказал, что игроки ЦСКА не полностью удовлетворены результатом, но одно очко было набрано, и команда готовится к следующим матчам. Московская команда провела три игры, набрала пять очков и сейчас занимает седьмое место в таблице Премьер-лиги.
В четвертом туре чемпионата России ЦСКА сыграет на своем поле против казанского Рубина. Команда будет стремиться к победе в следующем матче и нацелена на повышение в турнире.