CSKA futbolchilari Chelestini boshchiligidan mamnun
Moskvaning CSKA futbol klubi himoyachisi Milan Gayich jurnalistlar bilan suhbatda jamoa bosh murabbiyi Fabio Chelestini haqida o‘z fikrini bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Uning aytishicha, Fabio Chelestini jamoaga yaqinda kelgan va hali oldinda qilinadigan ishlar ko‘p. Futbolchi Chelestinidan mamnun ekanliklarini ta’kidladi.
Shuningdek, u murabbiy ham o‘tgan turda “Zenit”ga qarshi o‘yinda ko‘rsatgan o‘yinlaridan qoniqqanini aytdi. Ma’lumot uchun, Rossiya oliy ligasining uchinchi turida CSKA safarda Sankt-Peterburgning “Zenit” jamoasiga qarshi maydonga tushib, 1:1 hisobida durang natija qayd etdi.
Ushbu uchrashuvda CSKA safida braziliyalik hujumchi Alerrandro gol muallifi bo‘ldi. Ayni paytda CSKA jamoasi uch turdan so‘ng besh ochko jamg‘argan va turnir jadvalida sakkizinchi o‘rinda bormoqda.
Jamoa oldida hali ko‘plab uchrashuvlar bor va ular keyingi o‘yinlarda ham muvaffaqiyatga erishish uchun harakat qilmoqda. Bosh murabbiy va futbolchilar o‘zaro hamkorlikda ishlash orqali yuqori natijalarga erishishni maqsad qilganlar.

Футболисты ЦСКА довольны руководством Челестини
Защитник московского футбольного клуба ЦСКА Милан Гайич в интервью с журналистами высказал свое мнение о главном тренере команды Фабио Челестини. Об этом сообщает Euro-football.ru.
По его словам, Фабио Челестини недавно пришел в команду, и впереди еще много работы. Футболист отметил, что они довольны Челестини.
Кроме того, он сказал, что тренер также остался доволен игрой, показанной в последнем туре против "Зенита". Для справки, в третьем туре Российской Премьер-Лиги ЦСКА сыграл вничью 1:1 с петербургским "Зенитом".
В этом матче за ЦСКА бразильский нападающий Аллерандро стал автором гола. В настоящее время ЦСКА после трех туров набрал пять очков и занимает восьмое место в турнирной таблице.
У команды впереди еще много матчей, и они стремятся добиться успеха в следующих играх. Главный тренер и футболисты поставили перед собой цель достигать высоких результатов через совместную работу.