CSKA jamoasining sobiq murabbiyi Valeriy Gazzaev mavsum boshidagi o‘yinni baholadi va jamoaning ushbu RPL musobaqasidagi imkoniyatlari haqida fikr bildirdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
Gazzaevning ta’kidlashicha, CSKA jamoasi nafaqat umumiy o‘yinda, balki individual pozitsiyalarda ham mazmunli va samarali harakat qilmoqda. Jamoa bugungi kunda juda yaxshi holatda bo‘lib, musobaqa boshidan boshlab taktika, jismoniy tayyorgarlik va o‘yin sifati bo‘yicha barcha jamoalardan ustun ko‘rinmoqda.
Ekspertning fikricha, CSKA oltin medallarni qo‘lga kiritish uchun barcha imkoniyatlarga ega. Hozirgi vaqtda poytaxt klubi turnir jadvalida to‘rtinchi o‘rinda turibdi.
Fabio Chelestini rahbarligidagi jamoa to‘rt o‘yinda sakkiz ochko jamg‘argan. Bu natija jamoaning kuchli va raqobatbardosh ekanligini ko‘rsatadi hamda keyingi o‘yinlarda ham yuqori natijalar kutish mumkinligini bildiradi.
CSKA ning mavsum davomida o‘z o‘yinini yanada takomillashtirishi va yuqori o‘rinlarga chiqishi kutilmoqda.

Газзаев: ЦСКА сейчас в очень хорошей форме
Бывший тренер команды ЦСКА Валерий Газзаев оценил игру в начале сезона и высказался о возможностях команды в текущем сезоне РПЛ. Об этом сообщает Euro-football.ru.
По словам Газзаева, команда ЦСКА действует содержательно и эффективно не только в общем игровом плане, но и на индивидуальных позициях. Команда сейчас находится в очень хорошей форме и с начала сезона превосходит все команды по тактике, физической подготовке и качеству игры.
По мнению эксперта, у ЦСКА есть все шансы завоевать золотые медали. В настоящее время столичный клуб занимает четвертое место в турнирной таблице.
Команда под руководством Фабио Челестини набрала восемь очков в четырех матчах. Этот результат показывает силу и конкурентоспособность команды и позволяет ожидать высоких результатов в следующих играх.