Spartak Zenit ustidan birinchi taymda g‘alaba qildi
Beshinchi turning asosiy o‘yini Rossiya Premer-ligasida “Spartak” va “Zenit” jamoalari o‘rtasida bo‘lib o‘tmoqda. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
“Lukoyl Arena” stadionida birinchi taym yakunlandi va hisob 2:1 hisobida “Spartak” jamoasi oldinda bormoqda. O‘yinda birinchi golni “Zenit” jamoasi urdi.
Mateo Kassyerra penaltini amalga oshira olmaganidan so‘ng, to‘pni qayta urib hisobni ochdi. Tez orada Markinyos hisobni tenglashtirdi.
Keyinchalik yozgi yangi futbolchi Jedson Fernandez “Spartak”ni oldinga olib chiqdi. Ushbu o‘yinning ikkinchi taymini “LiveResult” portali tomonidan matnli translyatsiya orqali tomosha qilish mumkin.
Oldingi to‘rt tur davomida “Spartak” jamoasi to‘rt ochko to‘plagan bo‘lsa, “Zenit” esa beshta ochkoga ega. Ushbu uchrashuv jamoalar uchun muhim ahamiyatga ega bo‘lib, g‘alaba uchun kurash davom etmoqda.

Спартак выиграл первый тайм у Зенита
Основной матч пятого тура в Российской Премьер-лиге проходит между командами «Спартак» и «Зенит». Об этом сообщает Euro-football.ru.
Первый тайм на стадионе «Лукойл Арена» завершился, и счет 2:1 в пользу команды «Спартак». Первый гол в матче забила команда «Зенит».
После того как Матео Кассьерра не реализовал пенальти, он смог добить мяч и открыть счет. Вскоре Маркиньос сравнял счет.
Позже новый летний игрок Джедсон Фернандес вывел «Спартак» вперед. Второй тайм этого матча можно посмотреть в текстовой трансляции на портале «LiveResult».
За предыдущие четыре тура команда «Спартак» набрала четыре очка, а «Зенит» — пять очков. Эта встреча имеет важное значение для команд, и борьба за победу продолжается.