Shanba kuni CSKA jamoasi Bratskiy kubogi doirasida OFK bilan o‘yinda maydonga tushdi. Bu haqida Euro-football.ru xabar berdi.
O‘yinning so‘nggi daqiqalarida Moskva jamoasining ikkita o‘yinchisi jarohat tufayli almashtirildi. Himoyachi Villian Rosha va yarim himoyachi Rodrigo Vilyagra maydonni tark etishga majbur bo‘lishdi.
Hozircha ularning jarohatlari qanchalik jiddiy ekanligi haqida aniq gapirish qiyin. Kelajakdagi yangiliklarni kuzatib boramiz.
Shuningdek, CSKA jamoasi bir hafta ichida yangi mavsumni boshlaydi. 12 iyul kuni Fabio Chelestini boshchiligidagi jamoa Rossiya Superkubogida “Krasnodar” jamoasiga qarshi maydonga tushadi.
Mazkur musobaqaning finali Qozon shahrida bo‘lib o‘tadi. O‘tgan o‘yinda CSKA OFKni 4:2 hisobida mag‘lub etdi.
Yangi mavsumda jamoadan yaxshi natijalar kutish mumkin. Jarohatlangan futbolchilar tezda sog‘ayib, maydonga qaytishlari muhim hisoblanadi.
Jamoaning har bir o‘yini muxlislar va mutaxassislar tomonidan diqqat bilan kuzatilmoqda. CSKA yangi chempionatda o‘z kuchini sinab ko‘rishga tayyor.

У футболистов ЦСКА травмы перед новым сезоном
В субботу команда ЦСКА вышла на поле в матче Кубка Братского с ОФК. Об этом сообщает Euro-football.ru.
В последние минуты игры два игрока московской команды были заменены из-за травм. Защитник Виллиан Роша и полузащитник Родриго Вильягра были вынуждены покинуть поле.
Пока трудно сказать, насколько серьезны их травмы. Мы будем следить за будущими новостями.
Также команда ЦСКА начнет новый сезон через неделю. 12 июля команда под руководством Фабио Челестини выйдет на поле против команды "Краснодар" в матче за Суперкубок России.
Финал данного турнира пройдет в городе Казань. В последнем матче ЦСКА победил ОФК со счетом 4:2.
В новом сезоне можно ожидать хороших результатов от команды. Важно, чтобы травмированные футболисты быстро выздоровели и вернулись на поле.
Каждая игра команды внимательно наблюдается болельщиками и специалистами. ЦСКА готов испытать свои силы в новом чемпионате.